Jump to content
julia

IDN motocykliści.pl

Recommended Posts

Takiego IDN-a sobie ostatnio palnąłem.

 

motocykliści.pl

 

Jakie opinie? Wyceny?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takiego IDN-a sobie ostatnio palnąłem.

 

motocykliści.pl

 

Jakie opinie? Wyceny?

 

Pozdrawiam.

 

Sorka za OT, ale Ty jesteś Kobietą czy facetem?

 

 

EDIT: Dobra, już wiem. Cześć Anglik :] Jak Twoja private-banking24.com? Co z dzierżawą?

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorka za OT, ale Ty jesteś Kobietą czy facetem?

Kulas jak wolisz. :)

 

Jest domena - wyceniamy?

 

Pozdrawiam.

 

EDIT - temat padł z kilku względów, nie cenowych, pisz na bartosz.wicinski[bank]gmail.com

 

Stare GG jest nie aktualne

Edited by julia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorka za OT, ale Ty jesteś Kobietą czy facetem?

 

 

EDIT: Dobra, już wiem. Cześć Anglik :] Jak Twoja private-banking24.com? Co z dzierżawą?

 

Facet :)

 

Odnosnie domeny to warta rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lapiesz jakiś ruch z motocyklisci.pl? Jeśli oni nie będą zainteresowani odkupieniem to czekaj na kogoś kto będzie miał pomysł na zagospodarowanie Twojego adresu. Minusem jest tu domena bezogonkowa .pl na której postawiony jest serwis, więc w razie czego to ona może zbierać część ruchu z IDN. Myślę jednak że można dostać za nią dobrą cenę bo ludzi którzy mają hopla na punkcie motocykli nie brakuje a to jest jakby nie patrząc .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lapiesz jakiś ruch z motocyklisci.pl? Jeśli oni nie będą zainteresowani odkupieniem to czekaj na kogoś kto będzie miał pomysł na zagospodarowanie Twojego adresu. Minusem jest tu domena bezogonkowa .pl na której postawiony jest serwis, więc w razie czego to ona może zbierać część ruchu z IDN. Myślę jednak że można dostać za nią dobrą cenę bo ludzi którzy mają hopla na punkcie motocykli nie brakuje a to jest jakby nie patrząc .pl

Z ruchem muszę poczekać bo chyba te całe dnesiorstwo sie jeszcze nie rozpropagowało, ale nie liczę na więcej niż 3-5uq/dziennie. Key mi się podoba, z forummotocyklistow.pl fajnie współgra. Forum ma ~500 uq, ale tragiczny ctr.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×