Jump to content
dwr

do sprzedania DOMENMANIA.pl + 47 WARTOŚCIOWYCH DOMEN ==> sprawdz sam

Recommended Posts

STATYSTYKI Z TEGO MIESIąCA DLA JEDENASTU DOMEN ZAPARKOWANYCH NA NAMEDRIVE

 

e602be69d64ea4ee.jpg

 

366a3b240cd30904.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

żaden wałek gadaj sobie co chcesz, ale zastanów sie logicznie, gdybym miał oszukiwać to na klikałbym sobie na wszystkich 47 domenach (albo przynajmniej wiekszosci) jakie chce sprzedać. a to sa statystyki zaledwie 11 domen . wiec nie wiem czemu posądzasz mnie bezpodstawnie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem jedno ze klikalnosc troche wzrosła (od paru dni) kiedy wystawiłem aukcje z domenami na allegro, co poniektorzy wpisują pewnie wybrane (sprzedawane) nazwy w przeglądarke i wchodząc na stronkę przy okazji klikają na link reklamowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pozatym co to za smieszny jaki otrzrymujesz za klikniecia? to jest dla mnie załosne i smieszne. bo płacą ci jakies smieszne małe kwoty w przeliczeniu na pol. są to grosze. duzą kase dostają parkingi a tobie odpalają jakies ochłapy, dostajesz to co spadnie pod stol kiedy licza kase. dla mnie to są to pieprzeni oszusci (to całe namedrive i sedo) zarabiają na twoich domenach sporo kasy a tobie qrwa płaca grosze. nieprawda?

ja dzieciakowi więcej daje tygodniowo kieszonkowego niz mam zarobku z tych domen z całego miesiąca. dlatego w dupe niech mnie pocałuja te parkingi. oni są złodziejami i oszustami

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
a pozatym co to za smieszny jaki otrzrymujesz za klikniecia? to jest dla mnie załosne i smieszne. bo płacą ci jakies smieszne małe kwoty w przeliczeniu na pol. są to grosze. duzą kase dostają parkingi a tobie odpalają jakies ochłapy, dostajesz to co spadnie pod stol kiedy licza kase. dla mnie to są to pieprzeni oszusci (to całe namedrive i sedo) zarabiają na twoich domenach sporo kasy a tobie qrwa płaca grosze. nieprawda?

ja dzieciakowi więcej daje tygodniowo kieszonkowego niz mam zarobku z tych domen z całego miesiąca. dlatego w dupe niech mnie pocałuja te parkingi. oni są złodziejami i oszustami

 

Pozdrawiam

 

To ja myślę, że bezpodstawnie nazywasz ich złodziejami i oszustami, a za to Sylyx jak najbardziej zasadnie twierdzi, że reklamy na tych domenach są naklikane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

idiota naklikane to masz w głowie, wez napisz do name drive zeby mi zbanowali konto, 15 dolarów x 2 zł = 30 zł o kur wa ja pie rdole ale majatek . wiec niech zablokuja i niech spierdlalaja. ale ja nie pozwole sobie zeby zarabiali na moich domenach a mnie dawali jakies ochłapy

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja myślę, że bezpodstawnie nazywasz ich złodziejami i oszustami, a za to Sylyx jak najbardziej zasadnie twierdzi, że reklamy na tych domenach są naklikane.

Nie twierdze, tylko się pytam, gdyż interesuje mnie ta aukcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja palce robiony nie jestem, bystry nawet ze mnie chłopak. gdybym miał zamiar naklikac sobie na domeny aby stały sie one atrakcyjne wys\tawiając je na allegro, to nie klikałbym przez ostatnich 10 dni jak jakis mamutas, tylko przygotowywałbym sie od paru miesiecy, systematycznie klikając w domeny a pozniej. wystawiając statystyki z dwóch ostatnich miesiecy - takby było najrozsądniej. tak mysle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak za Twój niewyparzony język i podejście do ludzi z tego forum jak i jego samego, zamykam ten wątek.

 

Chętni kontakt mają to napiszą ( <_< ).

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×