Jump to content
Sign in to follow this  
dominusmaris

grandfinal.eu

Recommended Posts

Witam

 

Ponieważ można wrzucić tylko jeden temat dorzucę kilka domen do najważniejszej. Dla ułatwienia odpowiedzi ponumeruję :P

 

1)Grandfinal.com jest przez program od keywardów wyceniany na 1900 $, grandfinal.eu na 0 :P Czemu taka różnica?

Wiem dlaczego .com tak dużo, ale że .eu jest bez wartości... Niesłychane!

 

Co do innych:

 

2) Thanksfor.info - co ciekawe jest wystawione na sedo za 800 Euro. Nie przeze mnie, a jestem whois. Czy powinienem jakoś zareagować?

 

3) wpakiecie.pl

 

4) f1wpolsce.pl

 

5) pomyslnabiznes.info

 

6) imprezygolfowe.pl

 

7) autazunii.pl oraz autazue.pl

 

8) Tak ogólnie. Czy jest sens brania com.pl jeśli nie ma nic innego?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad.1

Tymi programami się nie przejmuj, one tak maja i nie są wyrocznią

Ad.2

Pewnie poprzedni właściciel zapomniał wycofać z panelu, myślę, że napisać nie zawadzi - najważniejszy jest zapis WHois

Ad.8

Nie ma sensu, jesli już to naprawdę extra słowa - ale te zajete

Reszty nie oceniam, musisz sprawdzić w "praniu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się odniosę tylko do 1. 7. i 8.

 

Ad.1 Wszystkie programy do wyceny to bajka, domena jest warta tyle ile klient jest w stanie za nią zapłacić i jak dużą wartość marketingową ma dla niego jej nazwa. Nie da się tego zmierzyć popularnością frazy czy co tam mierzą te programy, zawsze możesz i tak się zdziwić i przerazić co może być dla kogoś ile warte. :P

 

Ad. 7 Bardzo podoba mi się domena autazunii.pl :P Ma duży potencjał i myślę, że ta domena może być bardzo cenna dla importera aut do Polski z innych krajów UE.

 

Ad.8 Raczej nie, jeśli już patrzyłbym bardziej w stronę .com. Powoli odchodzi się końcówki .com.pl, a powodem jest to, że wiele osób wejdzie z przyzwyczajenia zamiast na .com.pl to na .pl (np. do konkurencji), bo .pl dominują totalnie w polskim Internecie. Domeny .com za to są całkiem ok. :P

 

Inne domeny warte są podumania, podumam nad nimi wieczorem i dopiszę coś w tym poście. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to pkt 8

 

Czy taką super jest moja ociac.com.pl ?:P

 

założ osobny temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ociąć.com.pl? :P

 

Po krótkim przemyśleniu sprawy myślę, że imprezygolfowe.pl może mieć też jakąś wartość, tylko trzeba by nią kogoś zainteresować. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropos acocnw.pl mam..... wpakiecie.pl :P

 

Dla tych z kiepską pamięcią przypominam że było takie hasło reklamowe:

 

,,A AC i OC i NW w pakiecie..."

 

To oczywiście w ramach żartu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×