Jump to content
Sign in to follow this  
jaspersen

buydomains.dk idzie na dno

Recommended Posts

chcialem ostrzec wszystkich ktorzy korzystaja z buydomains.dk - ostanio wplacilem $1k zeby przedluzyc troche domen, zadna nie zostala przedluzona a pieniedzy nie odzyskam. support przestal odpowiadac na maile i zniknal z msn messengera. wiem ze jest wiecej osob w takiej sytuacji - OSTRZEGAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

buydomains.dk zostało wykupione przez fioenterprises.com.

 

Czy firma buydomains.dk zbankrutowała? Z informacji, które udało mi się zdobyć wynika, że pośrednikiem w sprzedaży domen(zagranicznych) dla buydomains.dk był EuroDns. Pomimo tego, że użytkownicy buydomains.dk (jet ich nadal około 50.000) nie odnowili u nich w panelu domen, EuroDns odnowił i wystawił Buydomains.dk rachunek za odnowienie 15.000 zagranicznych domen (wyobrażcie sobie kwotę gość pisze "overbilled 1000's and 1000's of euros ..."). Z EuroDns nie było dyskusji.("...did not want to resolve it...) Firma wtopiła kupę kasy i chyba od tego momentu zaczęły się problemy...

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może mieli autorenew ustawione w panelu EuroDNS... Bo nie wyobrażam sobie aby EuroDNS sam z siebie odnowił 15000 domen bez instrukcji klienta, a potem kazał za to zapłacić.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może mieli autorenew ustawione w panelu EuroDNS... Bo nie wyobrażam sobie aby EuroDNS sam z siebie odnowił 15000 domen bez instrukcji klienta, a potem kazał za to zapłacić.

.... and buydomains got billed for them even though they were set to AUTO RENEW off ... so imagine the size of the bill ...

 

Nie wiem ile w tym co mówi buydomains jest prawdy a ile nie? Moze im system zaszfankował i sam odnowil te domeny poprzez eurodns nie wiem... ..a moze to był błąd systemu EuroDns... a umowa z EuroDns jest tak skonstruowana, ze trzeba im zapłacić... who knows;)

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×