Jump to content
kulas

terapiatlenowa.pl

Recommended Posts

Oglądałem ostatnio o tym program. No i zgarnąłem domenę. Jest to pierwsza domena, którą ostatnimi czasy kupiłem by sobie coś na niej zrobić.

 

Wysłałem kilka maili do firm z branży z pytaniem, czy zgodzą się na wykorzystanie ich materiałów ze strony do budowy mojej :ph34r:

Trzy maile były zdecydowanie twierdzące, jeden pytający o charakter strony (później zgoda). Dziś natomiast otrzymałem odpowiedź z pytaniem o cenę domeny oraz "serwisu" ;)

 

 

Proszę o pomoc w wycenie samej domeny (nie patrzcie na stronkę zrobioną w przedpołudnie - http://terapiatlenowa.pl

W rezerwie mam jeszcze terapietlenowe.pl, terapiatlenem.pl oraz terapietlenem.pl - zostaną opłacone pod koniec rezerwy i ewentualnie dorzucone do kompletu, więc na nie nie patrzymy.

 

Napiszę jeszcze, że to droga zabawa. Seanse jak i sam sprzęt do użytku domowego. Raczej będzie to niszowa atrakcja.

Nie pali mi się ze sprzedażą, więc wróżenie mile widziane :]

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poobrażali się na mnie czy co?

 

Dodam jeszcze, że domena wskoczyła do top10 w google.pl bez pozycjonowania :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choć obraziłem się na Ciebie :) to napiszę Ci że domena mi się podoba, tak samo jak i Twój pomysł. Za samą domenę to minimum 1k ale wziąć za nią więcej też nie będzie grzechem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych twoich domen, biznes opłacalny, jednak bardzo uzależniony od miejsca, nie wszędzie jest taka potrzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna z lepszych twoich domen

 

Znasz całe jego portfolio ?:)

 

Domena ładnie sie prezentuje ;)

Tematyka zawezona ale klient znajdzie sie na pewno;)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×