Jump to content
Sign in to follow this  
Jarek17

hori.pl

Recommended Posts

Proszę o wycenę domeny hori.pl.

 

Co to tak właściwie jest to HORI?

* HORI to najlepsze pod względem jakościowym oraz najpopularniejsze na świecie folie ochronne na wyświetlacze LCD (zapraszam na allegro, ebay, sklepy internetowe).

* jednocześnie hori to popularny wyraz w Japonii - zainteresowanych proszę o wpisanie w Google - hori (znaczenie: coś ala policjant, ochrona, bezpieczeństwo etc.)

* 2 sylaby oraz jedynie 4 litery sprawiają, że domena jest niezwykle łatwa w zapamiętaniu i dźwięczna. Dzięki niej można wykreować swój wizerunek w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ładnie brzmiąca i wyglądająca domena czteroliterowa.

juz dwa razy sprzedana na allegro, mimo ze wczesniej sprzedawca zapewnial ze jednak zatrzyma ja dla siebie :(

akuku

Share this post


Link to post
Share on other sites
juz dwa razy sprzedana na allegro, mimo ze wczesniej sprzedawca zapewnial ze jednak zatrzyma ja dla siebie :(

akuku

 

Hmmm. To znaczy, że sprzedał na allegro i domeny nie przekazał, czy nowy właściciel chce sprawdzić, czy nie przepłacił ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm. To znaczy, że sprzedał na allegro i domeny nie przekazał, czy nowy właściciel chce sprawdzić, czy nie przepłacił ?

Artur nie mam pojecia; poczekajmy co napisze zalozyciel watku - pewnie kupujacy sie wycofali czy cos w tym stylu :(

Co do wyceny domena wg mnie warta 30-70zl

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak dwa razy sprzedana, a kupujący się namyślili po zakupie :/ Chętnie otworzyłbym na niej sklep internetowy oferujący oryginalne folie HORI (sprowadzane z Japonii - na allegro 90% to podróbki) + obudowy i akcesoria GSM, ale jeszcze nad tym rozmyślam.

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekac i nie sprzedawac. Nazwa krotka i w miare mila dla ucha, zatem kupiec kiedys sie znajdzie. Sam posiadam takiego 4ro literowca, ktory siedzi sobie na Allegro tylko po to, by go google zaindeksowalo ;) Jak kupiec sie znajdzie, to zle nie bedzie, ale nie bede wcale rozpaczal, jesli ten kupiec sie tak szybko nie znajdzie, bo tak jak Ty ze swoja domena masz jakies plany, tak i ja mam juz pewne pomysly na zagospodarowanie swojej. Przyklad trzeba brac od najlepszych, a oni za pol darmo swoich domen nie sprzedaja ;) Nawet totalne nije maja po min. 1500zl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×