Jump to content
Sign in to follow this  
mag

e-SPORT.info

Recommended Posts

Trafiła mi sie domenka e-SPORT.info

Co prawda z e-, ale domenka globalna z jednym z najpopularniejszych slow kluczowych

Ciekawy jestem Waszych opinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że to dobre trafienie mag, ale nie mam pojęcia jaka może być kwota odsprzedaży. Gdyby tak zrobić coś pod nią jak np. http://www.e-sport.cz/ to zwielokrotniłoby jej wartość. Oczywiście końcówka .info plus e- wpływają na nią ciut ujemnie ale i tak warto ją mieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-mail, e-konto, e-europa ;)

e-bay

e-dokument, e-reklama, e-handel, e-zakupy...

e-business, e-cash, e-commercel, e-zine...

e - skrót od electronic, pierwsze użycie w wyrazie e-mail ok. r. 1971

e - cząstka o znaczeniu elektroniczny, dodawana do wyrazów oznaczających różne czynności, informująca, że są one dokonywane za pośrednictwem elektronicznych mediów, zwłaszcza za pośrednictwem internetu.

Czasami następna litera jest kapitalizowana, zwłaszcza w słownictwie biznesowym (e-Business)

Dlaczego nie e-sport, mi się podoba :)

Zresztą Polscy "domeniarze" mają na to inne spojrzenie, jak brak "e-", kupują "i-" ponieważ podobno się wymawia w PL ;)

Edited by hubert7

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-sport to sporty elektroniczne (esports). Domena to reg fee przez końcówkę info i myślnik.

W google wyników około 10,400,100 dla zapytania e-sport.

Silne często używane słowo, o tym może świadczyć:

Dodatkowo około 875 dla zapytania e-sport.info

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sport_elektroniczny

E-Sport (Electronic Sport) to sport elektroniczny, czyli inaczej turnieje gier komputerowych, które od niedawna urastają do rangi najpoważniejszej dziedziny przemysłu rozrywkowego. Historia e-sportu wiążę się z grą Quake...

...W związku z rosnącą popularnością e-sportu pojawił się pomysł zarejestrowania go jako nowej dyscypliny sportowej, na równi z dyscyplinami tradycyjnymi. Taki zapis pojawił się już w Korei Południowej, Chinach, Rosji czy też Danii...

Edited by hubert7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena, a to ze jest to .info tylko zwieksza jej zasieg, w przeciwienstwie do .pl 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×