Jump to content
Sign in to follow this  
mikolaj

Ile można kupić za 10 000zł?

Recommended Posts

Cześć! :)

 

 

Jako, że na mój post odnośnie zakupu domen, ofert sprzedaży domen mam codziennie setki, a nawet tysiące na PM ;), postanowiłem podejść do tego z innej strony.

 

 

Załóżmy, że mam do wydania 10 tyś zł.

 

Załóżmy, że chce za to kupić domenę/y. Głownie interesują mnie jej zarobki.

 

I tutaj pytanie do Was.

 

Jakie Wasze maksymalne zarobki miesięczne w interesie biznesowym, jesteście gotowi sprzedać za ww. kwotę?

 

Nie interesują mnie odpowiedzi teoretyczne, że standardowo przelicznik jest x miesięcznych zarobków. Interesuje mnie odpowiedź na pytanie

 

"Jakie Wasze maksymalne zarobki miesięczne w interesie biznesowym, JESTEŚCIE gotowi sprzedać tu i teraz za 10 000zł."

 

Czy za 10 000 zł, jesteście gotowi sprzedać 100zł miesięcznie, 1000zł miesięcznie, a może 5 000zł miesięcznie?

 

 

Nie teoretyczne odpowiedzi, w stylu, "moja domena generuje X zł to mogę ją sprzedać za Y zł, ale jak co do czego to nie sprzedam bo jest fajna i mi sie nie opłaca...", a same konkrety " za 10 000zł mogę sprzedać X pewnych zł msc"

 

 

Od domen oczekuje na PM minimum 2 msc okresu poprzedzającego, w którym to okresie domeny zarabiały właśnie jakieś określone, dość stałe kwoty.

 

Pozdrawiam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz 600zł/msc i dobre domeny z OVT i KD zapraszam na zakupy do mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1/18 kwoty zaproponowanej czyli - 555,55/m-c - takie miesieczne zarobki moge sprzedac za 10.000 pln (domeny istniejace)

 

Ewentualnie w druga strone - za 10.000 pln dostarcze w ciagu 30 dni zestaw max 50 domen (nowki) z gwarancja zwrotu zainwestowanych 10.000 do konca abonamentu za pierwszy rok.

 

Ilosc abonamentow ograniczona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×