Jump to content
Sign in to follow this  
Noname

Botnet.pl

Recommended Posts

Dzisiaj natknalem sie na artykuł dotyczacy botnet'ow i tak jakos mnie to popchnelo zeby wrzucic ja do wyceny ;)

 

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Kup-Pa...,wiadomosc.html

http://viruslist.pl/analysis.html?newsid=497.

 

Co o niej myslicie ?;)

 

Zarejestrowalem ja z mysla o nazwie mojej firmy.. sama nazwa mi sie podobała - lecz pozniej pomysł został obalony ;)

Poki co lezy na sedo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choc uwazam sie za osobe ostrozna i unikam raczej dziwnych stron to mimo to te artykuly daja do myslenia. Podpiales ciekawe artykuly, nie znalem wczesniej tego okreslenia.

 

Jesli chodzi o domene, to podoba mi sie, mozna by cos z nia zrobic ciekawego, ale teraz wiedzac co ona dokladnie oznacza raczej bym jej nie uzywal do promowania powaznego projektu. Takie moje zdanie.

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli chodzi o domene, to podoba mi sie, mozna by cos z nia zrobic ciekawego, ale teraz wiedzac co ona dokladnie oznacza raczej bym jej nie uzywal do promowania powaznego projektu. Takie moje zdanie.

 

Sadze ze nazwa Botnet nie bylaby zle odbierana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Botnet - to też pozytywne zjawisko, kwestia, kto, do czego używa, np. na ircu boty służą do pilnowania kanału i porządku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Botnet - to też pozytywne zjawisko, kwestia, kto, do czego używa, np. na ircu boty służą do pilnowania kanału i porządku.

 

Botnet to botnet, boty to boty. Botnet powstaje w wyniku zarażenia większej sieci komputerów i nie ma w tym nic pozytywnego (no, może to że czasami są wykorzystywane do badań w celu zwiększenia mocy obliczeniowej i takie tam). Ogólnie nie widzę komercyjnego zastosowania dla domeny pod tym kątem, może informacyjne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Botnet to botnet, boty to boty. Botnet powstaje w wyniku zarażenia większej sieci komputerów i nie ma w tym nic pozytywnego (no, może to że czasami są wykorzystywane do badań w celu zwiększenia mocy obliczeniowej i takie tam). Ogólnie nie widzę komercyjnego zastosowania dla domeny pod tym kątem, może informacyjne.

 

Botnet przyjeło się jako określenie zainfekowanych komputerów, ale pod tą definicją także trzeba przyjąc boty ircowe albo komputery czy tam procesy wykorzystywane do badan więc to przez hackerów botnet źle się tylko kojarzy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×