Jump to content
snip

Bukmacherskie?

Recommended Posts

CO myślicie o rejestrowaniu domen bukmacherskich?

Nie myślicie że to dobra inwestycja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założyłeś temat w dziale "Parkowanie domen" czy aby dobrze i o to Ci chodziło? Jeśli tak, weź na testing domeny które masz na oku i się sam przekonaj, czy było warto.

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Założyłeś temat w dziale "Parkowanie domen" czy aby dobrze i o to Ci chodziło? Jeśli tak, weź na testing domeny które masz na oku i się sam przekonaj, czy było warto.

 

Pozdro

To się nazywa tasting :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To się nazywa tasting :)

 

Nie będę się spierał ale wiesz co oznacza dokładnie "tasting" z angielskiego? A co oznacza "testing"? Myślę, że odpowiedź już masz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie będę się spierał ale wiesz co oznacza dokładnie "tasting" z angielskiego? A co oznacza "testing"? Myślę, że odpowiedź już masz ;)

 

"Domain" ma rację, usługa nazywa się domain name tAsting, nie tEsting (http://www.dns.pl/dnt.html), chociaż w sumie testowanie brzmi chyba lepiej niż smakowanie :) Ale z drugiej strony "posmakuj przez chwilę bycia domainerem" też jest dobre ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Domain" ma rację, usługa nazywa się domain name tAsting, nie tEsting (http://www.dns.pl/dnt.html), chociaż w sumie testowanie brzmi chyba lepiej niż smakowanie ;) Ale z drugiej strony "posmakuj przez chwilę bycia domainerem" też jest dobre ;)

 

No dokładnie wszędzie piszą "tasting" i tak się już przyjęło ale czy tak należy pisać? Według mnie nie, no ale NASK ma zawsze rację ;)

Edit.

Fajnie to przetłumaczyłeś ;)

 

Ja bym napisał tak : "Poczuj jak to jest mieć domenę" :)

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×