Jump to content
Sign in to follow this  
giba

rejestracja domeny, problem, az.pl

Recommended Posts

witam

 

sytuacja przedstawia sie tak, ze zarejestrowalem domene w az.pl , przelalem pieniadze za nią od razu poprzez platnosci online (mTransfer) i domena nie zostala zarejestrowana, a dostalem dzisiaj takiego emaila od az.pl:

 

Witam,

 

 

W międzyczasie domena została zarezerwowana przez inną osobę. Na chwilę obecną nie możemy zarejestrować dla Pana tej domeny.

 

jak rejestrowalem i wplacalem pieniadze to domena byla wolna.

Co robić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli to PL to nie ma możliwości aby ktoś Ci ją podebrał, niestety z innymi końcówkami jest gorzej i mogło sięto zdarzyć.

 

no właśnie to jest .pl :)

 

jak postąpić z az ? i wiem juz kto ją podebrał ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyna możliwość jest taka że akurat trafiłeś na chwilowy "pad" wyszukiwarki wolnych domen w az.pl i wtedy rzeczywiście mogło się wydawać że domena jest wolna, gdy tymczasem była zajęta. Czasem zdarza się też tak(ale to bardzo rzadko) że domena jest rzeczywiście wolna, ale automat nie zaksięguje twojej operacji i domena nadal będzie wolna, wtedy jeden z kilku tysięcy domainerów może na nią trafić przypadkiem. A co to byłą za domena? Można sprawdzić we whois datę jej rejestracji i będziesz wiedział co się stało.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem wczoraj podobny problem ale z domeną .eu

19.08 sprawdzam biznesplany.eu - wolna, no to myślę - spokojnie, dam sobie dzień do namysłu i jeśli dalej

będzie mi się wydawać fajna to regnę. Niestety, dzień namysły to w tym biznesie o dzień za długo. 20.08 ktoś mnie uprzedził :)

Twoja sytuacja jest troszkę bardziej skomplikowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×