Jump to content
tmi

Zlecę wykonanie serwisu o tematyce reggae.

Recommended Posts

Witam,

 

Zlece wykonanie serwisu internetowego o tematyce reggae, tylko linki do mp3 oraz filmiki z teledyskami z Youtube'a itd. W sklad wchodzi grafika+skrypty. Oferty prosze na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej na tej tronie wyzej nie znadzie nikogo konkretnego tj. umiejetnosci + solidnosc. Tam sa same dzieci nełostrdy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie doceniasz dzieci neŁostrady w tej kwestii ;)

 

Osobiście wolę zapłacić 100zł i mieć prawie profesionalnego laya zrobionego przez dziecko neostrady któremu na tym zależy niż płacić setki złotych jakimś proFESZjonalistom.

 

Pozdrawiam ;)

 

///

Edit.. Fuck sam mam neŁozdrade ale nie jestem dzieckiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawie robi wielką różnicę ;)

 

Prawie w ten sposób możesz zlecic wykonanie stronki domowej

 

Prawie na pewno "profesjonalny" portal/vortal będzie spartaczony.

 

Prawie na pewno jestem pewien :)

 

W/g opisu (dosyć skromny jest) wyceniam luźno taką stronkę na ok 700zl netto (bez grafiki) z panelem do dodawania / edycji / usuwania wpisów, podzial na kategorie wpisów, tagi, komentarze userów i administracja komentarzami ;)

 

Stronka z oddzielonym html'em od php, cachowanie i inne takie podstawowe rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

700zl to jest kilka formularzy z podpięciem do DB i kilka podstron - bez grafiki. Nie powiedziałem nic ze to profesjonalnie będzie wyglądało :) Za to będzie profesjonalnie oprogramowane.

 

Jak za dzień/dwa dni roboty to niezła kwota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

padła tu krytyka strony zlec......, ale nie podano żadnej innej, więc ... :)

tak samo jak brak odpowiedzi na pytanie: i kto to zrobi ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro padła krytyka, to chętnie poznam lepsze polskie adresy dla zleceniodawcow i zleceniobiorcow zw. z branza informatyczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forach ludzie, w dużej większości nieświadomie, odpowiadając na czyjeś posty, często w rzeczywistości, być może komuś taka opinia się nie spodoba, zwyczajnie walczą o "teren", dokładnie jak robią to zwierzęta, czyli atakują, a co napiszą to już mniej istotne, szczególnie dotyczy to for, gdzie jest sporo ludzi, szczególnie b.młodych, którzy nie znają się za bardzo, i nie ma ustalonej "hierarchii" ;) lub innej równowagi sił, można potraktować to jako żart, choć napisane jest na serio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 700 pln to sie nawet nie oplaca odpalac edytora, nawet jak robienie stronki mialoby trwac dwa dni... Za tyle to ew. mozna zrobic wstepna wycene i dokumentacje.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 700 pln to sie nawet nie oplaca odpalac edytora, nawet jak robienie stronki mialoby trwac dwa dni... Za tyle to ew. mozna zrobic wstepna wycene i dokumentacje.

 

Pozdrawiam

 

 

Ja z przyjemnością mógłbym za 700 odpalić edytor, nawet kilka. Różni ludzie mają różne cenniki. To chyba oczywiste że gdy coś zlecasz chcesz aby zrobiono to jak najtaniej -> gdy cos robisz chcesz jak najwiecej. BTW gratuluje Ci takich zleceń gdzie ludzie płacą 700pln za wycene i dokumentacje takiej prostej strony.

 

Prosze o wypowiedz na temat który jest w pierwszym poście tego wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×