Jump to content
Sign in to follow this  
ala.pl

cycki.eu

Recommended Posts

tak mi wpadla w oko ta domena, a dodatkowo przypomnial mi sie wątek o kobiecych piersiach, w ktorym keyword pisal, ze jego kolezanki uzywaja okreslenia "ide sobie zrobic cycki" ;) ;) :) ... i to bylo moją inspiracją

 

a tak poza tym to pl. com, net, org, biz, com.pl zajęte a takze zarezerwowanych jest wiele domen dwuwyrazowych (nawet eu) ze slowem cycki

 

myslicie, ze poza ewentualnym erotycznym zastosowanie cos z ta domena mozna ciekawego zrobic?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

niezła , szkoda że .eu

jest jeszcze sporo wolnych końcówek ze słowem wymiona możesz zgarnać do kompletu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby tu był jakiś męski feminista na forum, to byś dostał po uszach za tak wulgarne określenie w domenie ;) Adres właściwie nadaje się tylko na serwis dla dorosłych. Operacje plastyczne piersi odpadają ;)

 

 

*sutki.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby tu był jakiś męski feminista na forum, to byś dostał po uszach za tak wulgarne określenie w domenie

 

Feminazistów tutaj nie ma. To jest normalne forum z normalnymi samcami lubiącymi cycki, as far as I am concerned.

tylko dla dorosłych

a propos eu - można zrobić z tego europejski przegląd. włoszki, chorwatki, hiszpanki, rumunki...

logicznie większy potencjał niż cycki.biz czy cycki.info i osobiście sądze ze lepsza niz cycki.de, bo ilu jest miedzy nami fanów piersi niemieckich?

chyba ze liczy ktos iz polska daspora mieszkająca w de wpisywać bedzie do niemieckich wyszukiwarek to hasło to i wtedy lepsszym hasłem jest cycki.co.uk... ale to juz filozofia a nie realia...

 

tylko z mojej strony. over

Share this post


Link to post
Share on other sites
*sutki.eu

 

Domainer, po co rejestrujesz literowke wolnej domeny skutki.eu ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domainer, po co rejestrujesz literowke wolnej domeny skutki.eu ? :lol:
Sutki - w języku rosyjskim doba

Pomyślałem że może da się za nią uzyskać jakąś dobrą cenę od kogoś ze wschodu, ale teraz z powodu tej awantury na Kaukazie, to nie wiem jak z nią będzie :)

 

 

*osetia.eu

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×