Jump to content
Sign in to follow this  
MasterofPoland

graphs.pl , financialaid.pl , plans.pl ,

Recommended Posts

nie mozna bylo przytulic nic lepszego?

Za chwilę będzie tego więcej.

 

Domeny według mnie nic niewarte. Ale warte darmowej rejestracji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za chwilę będzie tego więcej.

 

(...) Ale warte darmowej rejestracji. ;)

 

Oj tu sie nie zgadzam ;) Uwazam, ze w Polsce jest jeszcze wiele dobrych domen, ktore czekaja na nowego wlasciciela :)

 

Ps. SchroniskoDomen.pl - Przygarnij swoja domenke! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko 0? Wziąłem je z konferencji TRAFFIC.. ;):P;):D:P;) ;)

 

A co maja aukcje Moniker TRAFFIC do Polski? :) Ok, zalozmy, ze nie znam j. angielskiego i jestem przecietnym Kowalskim. Wytlumacz mi co oznacza "graphs", "financial aid" i "plans", a takze uzasadnij czemu mialbym za nie zaplacic wiecej niz zero :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Master może wygrać na tych domenach. Niektórzy amerykanie są po prostu ciemni i kupują takie bzdety. Widziałem to już nie raz w przypadku domen .de.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak jest z amerykanami w tym względzie?

 

To jest glupi zart, czy podbijasz? ;)

 

Edytowany:

 

Master może wygrać na tych domenach. Niektórzy amerykanie są po prostu ciemni i kupują takie bzdety. Widziałem to już nie raz w przypadku domen .de.

 

Ale Niemcy to zupelnie inny rynek niz Polska ;) Zwroc uwage na kolosalna roznice w liczbie zarejestrowanych domen *.de i *.pl, a takze na liczbe sprzedawanych domen w tych rozszezeniach na zagranicznych aukcjach ;) Te domeny sa warte zero, a rejestrowanie angielskich kw na *.pl tylko dlatego, ze na jakies aukcji sprzedaly sie za kilkaset tysiecy dolarow to glupi pomysl. Rozumiem, gdyby Master regnal pomocfinansowa.pl (wersje przetluamczona) ale bez przesady :)

Edited by domaining.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Chyba każdy z nas ma świadomość, że .de i .pl to różne rynki. To jednak nie zmienia faktu, że istnieją ludzie nie znający języka innego niż angielski chcący inwestować w europejskie ccTLD. Nie na darmo taka domena jak loans.pl została sprzedana rok temu za 1,7k EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×