Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Obibok.pl

Recommended Posts

Witam!

 

Co o niej sądzicie i jakie widzielibyście dla niej zastosowanie?

 

Pozdrawiam!

Grzesiek

Edited by Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny i miły dla ucha adres na serwis z gierkami online i innymi takimi bajerami. Coś ala taki "fun" po szkole/pracy (albo zamiast obydwu ;)).

 

Jednak do sukcesu potrzebny byłby serwis, bo sama domena mało zadziała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obibok.pl brzmi fajnie a co do zastosowania tj wyzej lub serwis z aplikacjami i grami z ktorych mozna korzystac podczas pracy w biurze... dawniej sam takowych wyszukiwalem i wszyscy grali gdy szef nie przeszkadzal ;)

 

lub tez serwis spolecznosciowy z rankingiem najwiekszych obibokow zyjacych na garnku rodzicow, nie studiujacych, zyjacych z zasilkow, rent, socjalow i uchylajacych sie od pracy... joke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he mi się domena kojarzy ze smokiem. Była chyba taka bajka, albo książka "Smok Obibok" czy jakoś tak.

Może więc domena na jakiś serwis dla dzieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

netkurier - no wiesz co - jestem ojcem i wolałbym by mój syn od małego nie integrował się z tym słowem bo ciężki mój żywot będzie. Mi się domena coraz bardziej podoba... hm... ale poniżej x.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites
netkurier - no wiesz co - jestem ojcem i wolałbym by mój syn od małego nie integrował się z tym słowem bo ciężki mój żywot będzie. Mi się domena coraz bardziej podoba... hm... ale poniżej x.xxx

Oj, nie trzeba się tak zaraz integrować. Wręcz przeciwnie, moze to działać na zasadzie odwrotnej do znaczenia - serwis może wręcz uczyć młode pokolenie pracy, zachowań itp. Dla mnie nazwa ciekawa o zabarwieniu humorystycznym więc pasuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena. Wpada w ucho! Krótka i kojarząca się z lenistwem...może lenistwem przed kompem.

Na portal na serwis społecznościowy.

 

Sama domena - dla mnie 300- 400 zł na allegro. Jak komuś się bardziej spodoba oczywiście, że więcej.

 

Na Twoim miejscu zainwestowałbym jeszcze kilka złociszy i zarejestrował ( jeżeli jeszcze wolna ) obiboki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×