Jump to content
Sign in to follow this  
linkowy

NieruchomosciW.pl

Recommended Posts

Witam , proszę o wycenę najnowszej domeny która do mnie wpadła - NieruchomosciW.pl , łatwa do zapamiętania , krótka jak na domenę ze słowem nieruchomosci , w sam raz pod serwis.

Edited by linkowy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak narazie jednomyslność. 8 głosów na 0pln. Tragiczna.

Przywykłem już do tego iż dziwolągi których nie brał bym za darmo są tu wyceniane na wyższe kwoty niż lepsze domeny ale nie biorę tego pod uwagę gdyż już nie jedną domenę sprzedałem za pareset zł która tu wyceniona była na 0 ;) pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety, ta domena moim zdaniem jest faktycznie słaba. Ale życzę powodzenia.

Fakt nie jest najlepsza i to wiem ale na pewno nie jest tak zła aby nie była warta rejestracji gdyż domen wolnych ciekawych z tej branży nie ma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Analogicznie do Twojej domeny to możnaby rejestrować PracaW.pl, SamochodyW.pl, DomyW.pl, WszystkoW.pl

Powiedz sam: jaki to ma sens?

 

Domena wygląda jak literówka albo 'misspelled query'. 0 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Analogicznie do Twojej domeny to możnaby rejestrować PracaW.pl, SamochodyW.pl, DomyW.pl, WszystkoW.pl

Powiedz sam: jaki to ma sens?

 

Domena wygląda jak literówka albo 'misspelled query'. 0 PLN

Nie każdemu musi się podobać, jak już wspomniałem nie jedna domena wyceniana tutaj na totalne dno została sprzedana za pare setek ( nie mówię tu tylko o sobie ale też o innych użytkownikach )

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakbys dostal pozytywne opinie to za chwile ludziska porejstrowaliby takze emigrujZ.pl, wszystkoO.pl, laskiZ.pl... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Leloo

W zasadzie można by zarejestrować wszystkie najlepsze domeny + litera alfabetu. DomA.pl DomB.pl DomC.pl, chyba że to w jest w jakimś innym zamyśle, którego nie wychwyciłem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli już coś z takich domen to wybieram domO.pl ;)

Twoja domena nie ma wartości linkowy ale dobrze kombinujesz "Nieruchomosci w Warszawie" przyznam się jednak że to dość ciężka domena ze względu na pisownie, długość i to "w" na końcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0zł

nieruchomosciA.pl wolna

A co to nieruchomosciA jak można wiedzieć ? proponuję się nie udzielać w dziale wycena i opinia jak się ma pisać takie głupoty. Temat do zamknięcia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli już coś z takich domen to wybieram domO.pl ;)

Twoja domena nie ma wartości linkowy ale dobrze kombinujesz "Nieruchomosci w Warszawie" przyznam się jednak że to dość ciężka domena ze względu na pisownie, długość i to "w" na końcu.

Sam na nią nie wpadłem po prostu spadała a pierwszy raz zarejestrowana w 2001 roku więc dziwne iż ktoś trzymał tyle czasu od 2001 roku bezwartościową domenę a tej branży.pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam na nią nie wpadłem po prostu spadała a pierwszy raz zarejestrowana w 2001 roku więc dziwne iż ktoś trzymał tyle czasu od 2001 roku bezwartościową domenę a tej branży.pozdrawiam

Więc mogę się mylić, może ktoś zobaczy w niej potencjał na katalog nieruchomości w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co to nieruchomosciA jak można wiedzieć ? proponuję się nie udzielać w dziale wycena i opinia jak się ma pisać takie głupoty. Temat do zamknięcia

 

hehe a co to jest nieruchomościw.pl?

Edited by gruby

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe a co to vjestnieruchomościw.pl?

Chłopcze zamiast pisać tu jakieś głupoty idz lepiej na forum rozrywkowym się udzielać i mi tu nie porównuj swoich wytworów typu vjestnieruchomościw.pl z NieruchomosciW.pl bo tą co podajesz to możesz sobie wsadzić wiesz gdzie:) bądz tak dobry i nie udzielaj się w moich tematach

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chłopcze zamiast pisać tu jakieś głupoty idz lepiej na forum rozrywkowym się udzielać i mi tu nie porównuj swoich wytworów typu vjestnieruchomościw.pl z NieruchomosciW.pl bo tą co podajesz to możesz sobie wsadzić wiesz gdzie:) bądz tak dobry i nie udzielaj się w moich tematach

 

Moim skromnym zdaniem, to zarowno vjestnieruchomościw.pl jak i NieruchomosciW.pl mozemy sobie wsadzic w to samo miejsce ;) Wyglada beznadziejnie i jeszcze gorzej brzmi - niestety zero :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chłopcze zamiast pisać tu jakieś głupoty idz lepiej na forum rozrywkowym się udzielać i mi tu nie porównuj swoich wytworów typu vjestnieruchomościw.pl z NieruchomosciW.pl bo tą co podajesz to możesz sobie wsadzić wiesz gdzie:) bądz tak dobry i nie udzielaj się w moich tematach

 

chłopcze o twarzy niewiasty niruchomosciW.pl są tak samo dobre jak nieruchomościO.pl

Edited by gruby

Share this post


Link to post
Share on other sites
chłopcze o twarzy niewiasty niruchomosciW.pl są tak samo dobre jak nieruchomościO.pl

Czy Ciebie w szkole uczą czytania ze zrozumieniem? Pisałem wyraźnie nie udzielaj się w moich tematach i nie wypisuj mi bzdur iż domena nieruchomosciO.pl ( Nieruchomości o Polsce ) jest na tym samym poziomie co nieruchomosciW.pl ( nieruchomości w Polsce ). Żegnam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy Ciebie w szkole uczą czytania ze zrozumieniem? Pisałem wyraźnie nie udzielaj się w moich tematach i nie wypisuj mi bzdur iż domena nieruchomosciO.pl ( Nieruchomości o Polsce ) jest na tym samym poziomie co nieruchomosciW.pl ( nieruchomości w Polsce ). Żegnam ;)

 

Radek nie denerwuj się tylko przyjmij godnie krytyke a jeśli niechcesz znać opini to o nią nie pytaj dlamnie nieruchomościw.pl=0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
Radek nie denerwuj się tylko przyjmij godnie krytyke a jeśli niechcesz znać opini to o nią nie pytaj dlamnie nieruchomościw.pl=0zł

Nikt tu się nie denerwuje tylko zajmij się lepiej rejestracją wszystkich domen do 20 znaków jakie istnieją i ich sprzedażą bo miliony stracisz jak kto inny pomysł zachyli ;) pozdrawiam i temat uważam za zamknięty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nikt tu się nie denerwuje tylko zajmij się lepiej rejestracją wszystkich domen do 20 znaków jakie istnieją i ich sprzedażą bo miliony stracisz jak kto inny pomysł zachyli ;) pozdrawiam i temat uważam za zamknięty

Miales chyba konczyc z domenami, co nie?

Po co dajesz do wyceny i sie klocisz?

Beznadziejna domena i koniec, kropka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miales chyba konczyc z domenami, co nie?

Po co dajesz do wyceny i sie klocisz?

Beznadziejna domena i koniec, kropka.

Kończyć z domenami zależy w jakim sensie gdyż wiadomo iż XX domen posiadałem będę i tak pod projekty własne a jak coś wpadnie w oko chętnie przygarniam po niskich kosztach.Nie zamierzam się tu z nikim kłócić ale porównywanie jakichś qwedsNieruchomości0.pl do nieruchomosciw.pl jest nie na miejscu dlatego co nieco wyjaśniłem dla użytkownika GRUBY. Poza tym temat do zamknięcia tak jak napisałem. pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×