Jump to content
Sign in to follow this  
mrx1

programistyczne.pl beerware.pl vbnet.pl

Recommended Posts

Związane z komputerami:

badware.pl - http://en.wikipedia.org/wiki/Badware - może być na stronę o 'hackingu', bezpieczeństwie

beerware.pl - ciekawa licencja, przeczytajcie sami: http://pl.wikipedia.org/wiki/Beerware - wziąłem domenę raczej pod wrzucanie tam swoich programów objętych właśnie tą licencją. Podejrzewam, że wartości komercyjnej to raczej to to nie ma.

binarny.pl - na portal związany z informatyką, programowaniem

programistyczne.pl - z całego tego 'zestawu' to chyba tylko na tą domenkę liczę, chociaż bez zbędnej ekscytacji oczywiście :-)

vbnet.pl - VB .NET to język programowania, staje się coraz bardziej popularny i najprawdopodobniej będzie się ta tendencja utrzymywała

 

Czarnoprochowe:

Kategoria wymaga dłuższego wyjaśnienia. Otóż ostatnio w Polsce coraz więcej ludzi strzela z tzw. replik czarnoprochowych. Dzieje się tak dlatego, że na broń, która została stworzona przed 1850r. nie trzeba mieć pozwolenia, na jej współczesną kopię także nie. Więc ludzie kupują i strzelają. W internecie nie przechodzi takie zjawisko bez echa, są sklepy (a przynajmniej duże działy w instniejących sklepach) i duże fora na ten temat. Dlatego postanowiłem regnąć kilka domenek.

czarnoprochowe.pl

czarnoprochowy.pl

prochczarny.pl

Wszystkie by mogły pasować do strony/forum o replikach czarnoprochowych lub sklepu z tymi replikami.

 

Edukacyjne (wzięte głównie dla tego, że pod np. matematykana5.pl i polskina5.pl są nawet niezłe serwisy):

fizykana5.pl

informatykana5.pl

Dotyczące Androida(mobilnego systemu operacyjnego; te tutaj to raczej totalne ninje):

androidboard.pl - no może ta na forum, ale też super naciągana:)

androidgry.pl

mojandroid.pl

twojandroid.pl

 

Inne:

mojeprzedmioty.pl - tutaj mam pomysł na stronkę, po to regnąłem tą domenkę, bez strony pewnie nie ma żadnej wartości, ale może komuś się spodoba :D

theshield.pl - dość popularny serial, w stanach już wychodzi 7 seria, w Polsce chyba żadna telewizja go nie puszcza. Niemniej jednak wziąłem, bo wielu ludzi w Polsce także go ogląda, ponadto gdyby jakaś polska telewizja zechciała go puszczać to byłoby fajnie :)

 

Jak widać, te domeny w ogromnej większości, a może wszystkie, są nindżami. Liczę jednak na to, że mi przyfarciło i trafiłem jakąś jedną fajną, którą pomożecie mi wyłowić z tego 'zestawu'. Zarejestrowane w OVH na promocji jakby ktoś miał jakieś wątpliwości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×