Jump to content
Sign in to follow this  
Guest anglik

kontaktoweszklo.pl

Recommended Posts

Guest anglik

Jestem właścicielem tej domeny.

Zastosowanie - blog satyryczny na temat wydarzeń, wyrażanych opinii, gaf itp, w świecie polskich domen. Raz w tygodniu zaproszeni goście z firm hostingowo-domenowych będą komentowali wydarzenia np. minionego tygodnia. Coś na wzór szkla kontaktowego na TVN24.

Jaką ma wartośc dla Was ta domena; a może widzicie inne zastosowanie?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie sama domena to reg fee

a skoro reg fee to ponad 50zł to i tak duzo !!

 

jak na serwis to trochę dluga domena sa na pewno lepsze pod taki pomysł, krótsze nazwy

nie trzeba brać pomysłu z TV show tylko można promować cos swojego

to internet tutaj granicą jest jedynie wyobraźnia :)

 

ps.

pod serwis każda domena jest dobra potem to już "tylko" pozostaje promocja =)

 

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc wątpię żebyś był w stanie przebić się z takim serwisem. Forum na oficjalnej stronie szkła (czy też np. fora na większych portalach) mają coś o co Tobie było by bardzo trudno - stały ruch.

Biorąc pod uwagę treść spotu z TVN24 ("(...) szkło kontaktowe, kontaktowe szkło") przy odpowiednim opisie może wyciśniesz coś na Allegro, ale liczył bym bardziej na zwrot kosztów i piwo niż na kokosy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Szczerze mówiąc wątpię żebyś był w stanie przebić się z takim serwisem. Forum na oficjalnej stronie szkła (czy też np. fora na większych portalach) mają coś o co Tobie było by bardzo trudno - stały ruch.

Biorąc pod uwagę treść spotu z TVN24 ("(...) szkło kontaktowe, kontaktowe szkło") przy odpowiednim opisie może wyciśniesz coś na Allegro, ale liczył bym bardziej na zwrot kosztów i piwo niż na kokosy.

wiem stary, na zadne kokosy nie licze i juz dajmy sobie z tym swiety spokoj, bo mnie za duzo nerwow dzisiaj jeden temat kosztowal. i nie wiem co tam kto napisze w tym temacie u góry a nie chce dostac bana dozywotniego za ten temat bo sie dojasnej cholery przyzwyczilem do tego forum i chcialbym je chociaz sobie poczytac. i nie kombinowac z nickami;.

Share this post


Link to post
Share on other sites
juz dajmy sobie z tym swiety spokoj, bo mnie za duzo nerwow dzisiaj jeden temat kosztowal

W takim razie bądź, stary, łaskaw zaznaczać, że nie życzysz już sobie wyceniania danej domeny. Zaoszczędzisz innym czasu, a sobie nerwów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
W takim razie bądź, stary, łaskaw zaznaczać, że nie życzysz już sobie wyceniania danej domeny. Zaoszczędzisz innym czasu, a sobie nerwów.

ale chyba wiesz stary dlaczego ja to do Ciebie napisalem.... niech sobie inni wieszaja psy, pisza co chca ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×