Jump to content
Sign in to follow this  
FAN

pilkameczowa.pl

Recommended Posts

Witam

 

 

Z różnych powodów chcę sprzedać domeny, które posiadam.

 

 

1. pilkameczowa.pl [300 PLN]

Idealnie nadająca się pod serwis sportowy, zarówno piłkarski jak i siatkarski bądź tenisowy.

 

2. edukacjafinansowa.info [200 PLN]

Wszystkie inne końcówki zajęte. Domena, moim zdaniem, bardziej przyszłościowa przez wzgląd na coraz częściej używane pojęcie edukacji finansowej w Polsce. Do tej pory był to temat, o którym dużo się nie mówiło, ale zaczyna się to zmieniać. Głównie z powodu coraz to większej popularności książek pana Roberta Kyosaki'ego i jego gry CashFlow.

 

3. programrentierski.pl

4. programyrentierskie.pl [1200 PLN za obie]

Obie domeny, podobnie jak edukacjafinansowa.info - przyszłościowe. Obecnie tylko Pioneer oferuje program, który nazywa się "Rentier". Jednak na polskim rynku jest ich dużo więcej, przy czym mają one swoje nazwy. Jedną z najlepszych ofert ma obecnie firma Skandia, o której kilka osób mogło już słyszeć (bądź nawet korzysta). Z tego co się orientuję w Polsce boom na określenie "program rentierski" będzie dopiero za rok, może dwa. Jest to jednak bardzo popularne w Stanach bądź w Skandynawii...

 

 

W nawiasach podane są ceny, które mnie interesują za każdą z tych domen. W momencie, kiedy ktoś zdecydowałby się w miarę szybko na zakup jestem w stanie przesłać kody authinfo zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie (informacje na PW). Ponieważ jestem osobą prywatną i nie prowadzę działalności nie jestem w stanie wystawić faktury.

W razie zainteresowania proszę o kontakt.

mail: fan@bet1x2.net

gsm: 698122434

PW bądź gg: 2873290

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×