Jump to content
Sign in to follow this  
Figiel

Mała sonda w sprawie domen o finansach

Która domena lepsza  

2 members have voted

  1. 1. Która z domen jest lepsza na stronę o oszczędzaniu i inwestowaniu?

    • AkademiaOszczedzania.pl
      1
    • eOszczedzanie.pl
      1
    • SystematyczneOszczedzanie.pl
      0


Recommended Posts

Która z domen wg Was jest lepsza, więcej warta, lepsza do zapamiętania, wypozycjonowania itp.itd. Domeny zarejestrowałem jakiś czas temu ale nie wiem, którą wybrać na stronkę poświęconą oszczędzaniu nie tylko pieniędzy i inwestowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tych domen nie wyceniam ani nie sprzedaję, tylko pytam o opinię.

 

To spytaj jak już je w końcu opłacisz. Długo Ci coś schodzi to płacenie skoro od 22 listopada jeszcze ich nie opłaciłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A musi to być owo 'oszczedzanie'? Nie możesz wymyślić lepszej nazwy? :)

 

 

Mogę ale domeny są zajęte :P Chyba, że wymyślę coś co nie będzie kojarzyło się z oszczędzaniem na pierwszy rzut oka. Domena ma być krótka kojarząca się i łatwa do zapamiętania a nie chcę wydziwiać, moja kreatywność chyba się już skończyła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To spytaj jak już je w końcu opłacisz. Długo Ci coś schodzi to płacenie skoro od 22 listopada jeszcze ich nie opłaciłeś.

 

 

To już chyba moja sprawa w ciągu ilu dni je opłacę skoro mam czas? Wiele osób tak robi, że rezerwuje domeny a opłaca za kilka dni jak się z tym prześpi. Znowu odbieganie od tematu... Proszę o wypowiedzi w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba 2 razy naruszyłeś regulamin, kilka kont, wycene rezerwacji... a regulaminu nie chciało się czytać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba 2 razy naruszyłeś regulamin, kilka kont, wycene rezerwacji... a regulaminu nie chciało się czytać :)

 

 

Jaka wycena? Sonda o opinię. Pytam w sondzie, która domena jest lepsza a nie ile byście dali za każdą z domen, ile konkretnie każda z domen jest warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×