Jump to content
sdf

przechwycenie

Recommended Posts

Witam, mam pytanie.

 

Jeszcze nigdy nie przechwyciłem domeny, no ale musi być ten pierwszy raz.

 

Chodzi mi o to jeżeli na dropped.pl przechwycenie kosztuje 30zł, to kiedy płaci się to 30zł? Jeżeli będzie wiele chętnych na jej przechwycenie i będzie aukcja to płaci się te 30zł tylko jak się wygra aukcje czy również jak się przegra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Jestem nowy na forum, wiec z góry przepraszam, jesli pisze w złym temacie. Chodzi mi o przejecie domeny pl. org. com, net, pl. Wszystkie te domeny sa zajete po danym haslem, co moge zrobic by uzyskac chcociaz jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam. Jestem nowy na forum, wiec z góry przepraszam, jesli pisze w złym temacie. Chodzi mi o przejecie domeny pl. org. com, net, pl. Wszystkie te domeny sa zajete po danym haslem, co moge zrobic by uzyskac chcociaz jedna.

 

sprawdź .biz i .biz.pl, może będą wolne... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Własnie chodzi o to,z e nie ma zadnej wolnej. Wszystkie sa zajete. Wolne sa tylko z koncówkami np. .at

Edited by Dan18

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie te domeny sa zajete po danym haslem, co moge zrobic by uzyskac chcociaz jedna.

Możesz je kupić od własciciela lub załozyc opcję i czekać jak spadnie, ewentualnie Dropped/Zlapane, jezeli nie chcesz zakładac opcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ile to kosztuje, drogie to jest? Domena jest nie uzywana, pod jej adresem nie ma strony, a jest przedluzana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ile to kosztuje, drogie to jest? Domena jest nie uzywana, pod jej adresem nie ma strony, a jest przedluzana.

To już zależy od właściciela domeny ile sobie zażyczy. Ewentualnie ty możesz wyjść pierwszy z propozycją ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy pozycjonowanie takich domen jak np .at czy .NU jest tak samo proste jak .pl, czy .net?

 

jest tak samo "proste"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×