Jump to content
Sign in to follow this  
zyzaczek

zonk tvp1 ?

Recommended Posts

Właśnie na tvp regionalnej był jakiś spot/reklama nie wiem co to było usłyszałem tylko "odwiedź e-lementarz.pl"

no więc Sobie wchodze a tu sie okazuje ze domena jet wolna ;)

wiec sprawdzam moze źle usłyszałem wpisuje "e-elementarz.pl " i tez okazała się byc wolna.No to sru....;)

Dalej mysle Sobie hmm się przesłyszałem ? mam shizmy ? wpisałem w google e-lementarz i co mi sie ukazało ?;)

 

 

Realizowany pod patronatem i przy udziale MSWiA program telewizyjny „E-lementarz” jest emitowany na antenie TVP od kwietnia 2007r. „E-lementarz” to magazyn popularnonaukowy promujący idee społeczeństwa informacyjnego, nowoczesne technologie i rozwiązania teleinformatyczne oraz ich zastosowanie w codziennym życiu, w tym także w administracji publicznej, policji czy służbach ratowniczych.

 

do dziś dzień, leci ten cykl w tvp1 a domena lezała wolna, ha ha ;) czy to zonk tvp1 ?

jak można miec program tv o internecie,nowych technologiach ect a nie posiadac domeny która brzmi jak program??? aj aj

Edited by zyzaczek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wrzuć na parking . Ciekawi mnie ruch na nim

zaraz wrzuce.

 

wg webrachiwum tam byl jakis serwis , domena wiec z jakas tam historia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie na tvp regionalnej był jakiś spot/reklama nie wiem co to było usłyszałem tylko "odwiedź e-lementarz.pl"

no więc Sobie wchodze a tu sie okazuje ze domena jet wolna ;)

wiec sprawdzam moze źle usłyszałem wpisuje "e-elementarz.pl " i tez okazała się byc wolna.No to sru....;)

Dalej mysle Sobie hmm się przesłyszałem ? mam shizmy ? wpisałem w google e-lementarz i co mi sie ukazało ?;)

 

 

 

 

do dziś dzień, leci ten cykl w tvp1 a domena lezała wolna, ha ha ;) czy to zonk tvp1 ?

jak można miec program tv o internecie,nowych technologiach ect a nie posiadac domeny która brzmi jak program??? aj aj

 

 

Muszę zacząć oglądać częściej telewizję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lipa.

no więc zerknijcie tu: http://www.tvp.pl/wiedza/nauka-i-technika/elementarz

abo tu: http://e-lementarz.tv.pl

 

Mają serwis i wykładają lachę na domeny, jakby chcieli regnąć domenę dla każdej swojej produkcji, to by im, czasu i ludzi do tego zabrakło.

Swoją drogą ruch na parkingu też obstawiam niewielki, jeśli osoby tu piszące (w tym również ja) o takowej produkcji nie słyszały.

 

pozdrawiam

ruli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×