Jump to content
Sign in to follow this  
creativemind

brzydcy.pl ; games-ps3.com ; odchudzanie.co.uk

Recommended Posts

Witam

 

Co sadzicie o domenie games-ps3.com badz brzydcy.pl ?

 

games-ps3.com - idealna na sprzedaz i promocje gier na ps3 .

 

brzydcy.pl - domena na nietypowe randki , - na galerie subiektywnych ocen ? ;)

 

odchudzanie.co.uk - kazdy kto przybyl z polski do uk ma problemy z trzymaniem figury ;) - wiemy ze polakow w UK jest ogromna ilosc - a jak wiemy odchudzanie to zloty interes ;) - grupa docelowa - polacy w UK.

 

 

Pozdrawiam

Edited by creativemind

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z czego ryjesz ?

 

Po pierwsze milej panie kolego... czasem nie trzeba słów żeby komuś odpowiedzieć na pytanie, zajrzyj w głębie mojego przekazu a ujrzysz sens ;) humor mi poprawiłeś ;) a jeśli chcesz słów otóż proponuję założenie grupy portali społecznościowych brzydcy.pl zezowaci.pl garbaci.pl tylko kulawych"pl" ktoś podkupił;) ale ja tu nowy jestem;) nie "nastukałem" 1001 postów wiec nie sugeruj się mą opinią ale podobno każda potwora znajdzie swego amatora...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po pierwsze milej panie kolego... czasem nie trzeba słów żeby komuś odpowiedzieć na pytanie, zajrzyj w głębie mojego przekazu a ujrzysz sens ;) humor mi poprawiłeś ;) a jeśli chcesz słów otóż proponuję założenie grupy portali społecznościowych brzydcy.pl zezowaci.pl garbaci.pl tylko kulawych"pl" ktoś podkupił;) ale ja tu nowy jestem;) nie "nastukałem" 1001 postów wiec nie sugeruj się mą opinią ale podobno każda potwora znajdzie swego amatora...

 

uglypeople.com ( brzydcy ludzie.com ) - zarabia niezla kase ;) - wycena domeny prawie 200.000 USD :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

brzydcy.pl - bardzo fajna domenka, chętnie bym czasem zajrzał na taką stronkę... ;) Ogólnie musiałoby to być z jajem, nie wyobrażam sobie np. branie fotek z naszej klasy i wklejanie na brzydcy.pl

 

games-ps3.com - nie mam zdania jeśli chodzi o domeny globalne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
uglypeople.com ( brzydcy ludzie.com ) - zarabia niezla kase ;) - wycena domeny prawie 200.000 USD :/

 

 

Teraz to dopiero mi humor poprawiłeś ;) aż się piwkiem się zachłysnąłem podczas przeglądania tego serwisu. Pod tym kątem tego nie oceniałem;) zatem powodzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm zauwazylem dziwna sprawe odnosnie domeny games-ps.com

 

estibot.com domene games-ps3.com wycena ja na 430 USD , natomiast domene gamesps3.com (ktora nie nalezy do mnie ) wycenia na jedyne 30 usd :/ - cena domeny z kreska jest wyzsza o 400 USD .... WTF ?

 

Jakias sugestia ? - Ktos wie o co chodzi ?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm zauwazylem dziwna sprawe odnosnie domeny games-ps.com

 

estibot.com domene games-ps3.com wycena ja na 430 USD , natomiast domene gamesps3.com (ktora nie nalezy do mnie ) wycenia na jedyne 30 usd :/ - cena domeny z kreska jest wyzsza o 400 USD .... WTF ?

 

Jakias sugestia ? - Ktos wie o co chodzi ?

 

Pozdrawiam

 

 

Sugerowanie się takimi stronami przy wycenie to nie zbyt dobry pomysł. Skrypty nie są doskonałe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×