Jump to content
Sign in to follow this  
grastabakalator

napinacz.pl

Recommended Posts

Hmm, mnie się kojarzy z napinaczem paska rozrządu lub napinaczami pasów :). Ale ciężko mi powiedzieć, czy się w ogóle komuś przyda do np. przekierowania, bo raczej serwisu pod tą nazwą, nie widzę za bardzo.

Edited by kalion

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, mnie się kojarzy z napinaczem paska rozrządu lub napinaczami pasów :). Ale ciężko mi powiedzieć, czy się w ogóle komuś przyda do np. przekierowania, bo raczej serwisu pod tą nazwą, nie widzę za bardzo.

Też pomyślałem o o napinaczu paska.

Może to zbyt naciągane ale po dłuższym zastanowieniu.... może to być śmieszny adres dla strony z kulturystyką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zasadzie to mi też się nie kojarzy specjalnie. :) Przede wszystkim wszelkie napinacze w pojazdach. A może taki co lubi się chwalić podbojami na różnych płaszczyznach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

napinacze.pl (l.mn.) ma jakieś 100 uu miesięcznie, więc zainteresowanie tematyką nawet jest. :)

 

Napinacze lin, łańcuchów, pasów - to sugeruje Google, choć szczerze to moje intuicyjne pierwsze skojarzenie poszło też bardziej w kierunku ludzi, których zbytnio nie trawię - takich, którzy się wożą i napinają bez powodu (jak jest powód to ujdzie). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pierwsze skojarzenie poszło też bardziej w kierunku ludzi, których zbytnio nie trawię - takich, którzy się wożą i napinają bez powodu (jak jest powód to ujdzie). :)

Że niby pozerzy czy coś? :)

 

Domena warta wg mnie do 500PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Że niby pozerzy czy coś? :)

 

Domena warta wg mnie do 500PLN.

Doobre :)

p0zer, kupuj, wartość już znasz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×