Jump to content
Sign in to follow this  
tlen

Literówki youtube

Recommended Posts

Zarejestrowałem sobie jakiś czas temu literówkę youtube.pl (w.pl). Sedo domeny nie przyjęło, ale ND ją łyknęło. Wczoraj zarejestrowałem literówkę youtube.com ( w .com). Sedo domeny nie przyjęło i ND też.

Czym to jest spowodowane? Czemu ND nie przyjęło domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czym to jest spowodowane? Czemu ND nie przyjęło domeny?

 

W sedo odmen nie parkuję więc nie wiem, ale co do ND, to może po prostu domeny już były dodane do czyjegoś konta? Wtedy robisz prinscreena panelu od rejestratora, gdzie widac ze domena jest Twoja i wysylasz na ich BOK ;) Na drugi dzien doemnka jest juz na Twoim koncie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałem sobie jakiś czas temu literówkę youtube.pl (w.pl). Sedo domeny nie przyjęło, ale ND ją łyknęło. Wczoraj zarejestrowałem literówkę youtube.com ( w .com). Sedo domeny nie przyjęło i ND też.

Czym to jest spowodowane? Czemu ND nie przyjęło domeny?

 

Niech zgadnę... Google i YouTube maja coś wspólnego :wacko:

 

@Jaca869 co i o czym Ty piszesz....

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
ND ją jednak przyjęło. :D

 

Z tym nieprzyjmowaniem domen to czasem jest efekt błędu, kilka razy napisałem do ND i kilka razy odblokowali literówki.

 

Ale pikaczu.pl i krzesladrewniane.pl mi nie przyjęli mimo kilku maili i pisaniu, że to trochę śmieszne jest, bo co to mógłby być za reklamodawca składający skargi chyba sam Pikaczu lub krzesło drewniane. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×