Jump to content
pml

lato2009.pl

Recommended Posts

Miałem ją w rezerwacji z listy bodajrze DD... nie opłaciłem gdyż uznałem że ciężko będzie ją sprzedać. Domena fajna, nadawałaby się idealnie na jakąś kampanie reklamowa, ale yhm... zobacz w google lato2008 lato2007 lato 2006 itp... :)

 

Wołałbym średnie xxx

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lato2008 była moja. Nie sprzedałem jej bo nikt się nie zgłosił a ja sam nie wysłałem do nikogo oferty. Ale jeśli Ty zamierzasz to zrobić to ja na Twoim miejscu oczekiwał tysiąca. Za taniej nie ma sensu. A mimo, że domena sezonowa to na reklame do wizytówki czy broszury się nada.

Tylko śpiesz się człowieku bo sezon turystyczny już trwa a wycieczki biura z duzym wyprzedzeniem sprzedają.

 

ps. jesli chodzi o sama lato2008 to na parkingu odrobila to co w nia zainwestowalem

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ją kilka razy sprawdzałem ale na rejestrację się nie zdecydowałem.

Oczywiście na kampanię reklamową związaną z latem w sam raz a nawet powiedziałbym że Świetna.

 

Bierz 1-2k i zaproś nas do Sopotu na plaże na piwko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jaki jest sens jest jej nie sprzedac w ogole ? lepiej dostac 500zl niz nic ... wg mnei domena nic nie warta :) typowo sezonowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jaki jest sens jest jej nie sprzedac w ogole ? lepiej dostac 500zl niz nic ... wg mnei domena nic nie warta :) typowo sezonowa

 

To że sezonowa nie znaczy że nic nie warta. To nie reguła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

z punktu widzenia kupca domeny żeby uruchomic projekt, zrobic materialy reklamowe i jeszcze dotrzec z ta oferta do planujacych wakacje to juz moze byc późnawo..

Share this post


Link to post
Share on other sites
z punktu widzenia kupca domeny żeby uruchomic projekt, zrobic materialy reklamowe i jeszcze dotrzec z ta oferta do planujacych wakacje to juz moze byc późnawo..

Dokładnie,

i jaki jest sens rejestrowania nowej domeny rok w rok i przygotowywania wszystkiego od nowa....

Wypowiedziałem wersję pesymistyczną. Optymistycznej nie chcę się doszukiwać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie,

i jaki jest sens rejestrowania nowej domeny rok w rok i przygotowywania wszystkiego od nowa....

Wypowiedziałem wersję pesymistyczną. Optymistycznej nie chcę się doszukiwać.

 

A po co tworzyc nową strone, materiały, pierdoły itp? Nie wystarczy podpiąc domene pod swój serwis z przekieroaaniem na dział lato 2009? Ja bym własnie tak zrobił. Ale to moje zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie ciekawi czemu domena przekierowuje na fly.pl ??? Czyżby szybka sprzedaż?

 

Nie, to PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×