Jump to content
Sign in to follow this  
kamilovsky

Amator pyta Zawodowców o portfolio

Recommended Posts

Witam,

 

Właśnie dołączyłem do forum i byłbym wdzięczny za pomoc. Mój "problem" polega na tym, że od ok. roku amatorsko (dla zabawy, z ciekawości) zajmuję się domenami. Przez ten rok przewinęło się przez mój panel w AZ ok. 40 domen. Wiem, że dla Was to pewnie znikoma liczba:), ale z tych 40 ok. 10 udało mi się sprzedać. Wszystkie kupowane w promocjach w AZ np. po 0,77 względnie po 9,90 i jedna z opcji.

 

Sprzedane głównie przez Allegro, w tym 4 domeny poszły za ceny 3-cyfrowe (PLN). I moje pytanie:

 

Czy to tzw. fuks nowicjusza czy może przeciwnie: mam nosa i domeny były dobre i za tanio sprzedałem?

 

Byłbym wdzięcznym gdyby ktoś z większym doświadczeniem mógł obiektywnie spojrzej na poniższe i odnieść się do mojego pytania, oraz na podtsawie moich obecnie posiadanych domen, podpowiedzieć czy czy moje "portfolio" jest coś warte, czy "dobrze kombinuję" czy też tamto to był fuks, nie mam wyczucia w zakupach i lepiej żebym dał sobie spokój:)

 

sprzedane:

cyberlandia.pl

wolnedomki.pl

wolne-domki.pl

wolnedomki.com

iphonek.pl

ipodek.pl

sede.pl

 

obenie posiadane:

esde.pl

adet.pl

vaxa.pl

vupe.pl

dotbank.pl

kurierem.pl

ikurier.pl

walbrzyskie.pl

adresowaniekopert.pl

kwiatykurierem.pl

kurier-kwiaty.pl

mmkurier.pl

uslugi-kurierskie.pl

zamow-kuriera.pl

 

domifoto.pl

taniewysylanie.pl

 

Za każdą opinię z gory dziękuję

pozdrawiam

kamilovsky

Edited by kamilovsky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że jak na nowicjusza nie są to złe rejestracje. Wolne Domki mi się podoba.

 

Mógłbyś zdradzić za ile, komu i poprzez jaką platformę sprzedałeś cyberlandia.pl? (mam podobną dlatego pytam)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważam, że jak na nowicjusza nie są to złe rejestracje. Wolne Domki mi się podoba.

 

Mógłbyś zdradzić za ile, komu i poprzez jaką platformę sprzedałeś cyberlandia.pl? (mam podobną dlatego pytam)

 

To była moja chyba druga lub trzecia kupiona i PIERWSZA sprzedana. Bez pośredników: zrobiłem stronkę w HTML z nazwą domeny + info o chęci sprzedaży + mail, wrzuciłem na serwer i po kilku tygodniach dostalem zapytanie, sprzedałem za kilkaset zlotych...

 

Co do konkretów, to jestem nowy, więc nie wiem czy takie rzeczy można/wypada upubliczniać w szczegółach.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
To była moja chyba druga lub trzecia kupiona i PIERWSZA sprzedana. Bez pośredników: zrobiłem stronkę w HTML z nazwą domeny + info o chęci sprzedaży + mail, wrzuciłem na serwer i po kilku tygodniach dostalem zapytanie, sprzedałem za kilkaset zlotych...

 

Co do konkretów, to jestem nowy, więc nie wiem czy takie rzeczy można/wypada upubliczniać w szczegółach.

 

pozdrawiam

 

od tego jest dział Sprzedane, moim zdaniem to on najbardziej pomaga wszystkim użytkownikom tego forum. To na podstawie tego działu można wyciągać wnioski na przyszłość i szkolić się w zakresie handlu domenami :D

 

ps. niskie/średnie, a może wysokie xxx? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ps. niskie/średnie, a może wysokie xxx? :D

 

350,00 - jak dla mnie było ok, bo kupiłem w promocji:)

 

a co sądzisz o moich obecnych, któraś z nich może być przedmiotem zainteresowania? Myślałem, że może dotbank.pl lub esde.pl łatwo sie wpisuje, brzmi jak 2litery:) , ale jakoś na Allegro nie było zainteresowania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

poczekaj na opinię bardziej doświadczonych osób, ale ja w pozostałych nie widzę nic ciekawego poza ikurier.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo udane transakcje jak na rocznego adepta sztuki :D

 

Mi też to się spodobało, dlatego szukam odpowiedzi czy mogę się tym zająć czy to tak jak w kasynie lub na giełdzie - trzeba wyjść zaraz po wygranej, bo to przeważnie szczęście nowicjusza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno to trochę fuks, że pierwsze rejestracje i od razu niezłe domeny... Patrząc na pozostałe, niestety nie prezentują się tak wspaniale jak wolnedomki.pl :D

 

Ale nie rezygnuj... Po prostu staraj się kupować coś w stylu tych sprzedanych...

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej kwestii akurat nie ma reguły :D

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reinwestuj i czytaj forum, to za rok będziesz mógł napisać jeszcze lepszego posta ze swoimi osiągnięciami.

Edited by smut

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reinwestuj i czytaj forum, to za rok będziesz mógł napisać jeszcze lepszego posta ze swoimi osiągnięciami.

 

Oczywiście, że myślę o reinwestycji:) Problem w tym, że jeszcze nie mam odwagi żeby kupować na rynku wtórnym (drożej) więc pozostają mi tylko domeny wolne - a tych (dobrych) nie ma wiele. Stąd też mój post i powyższa prośba o podpowiedzi czego szukać:)

 

W każdym razie wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×