Jump to content
Sign in to follow this  
hellows

Szukam nazwy na domene ?... sugestie mile widzane

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam sugestii na nazwę domeny. Chciałbym otworzyć portal/bloga typu luxlux.pl i snobka.pl

 

na blogu chce pisać o nowych rzeczach ze świata mody, wystawach mody, promocjach, ciuchach, gadżetach i drogich zabawkach.

 

Będę wdzięczny za sugestie domen. Domana idealnie z końcówką .pl oczywiście musi być wolna.

 

Dzieki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz nie będzie łatwo znaleźć wolną, dobrą domenę z branży ;) Ogólnie fajnie jakby domena była krótka, raczej nie zawierala niepozadanych znakow typu YXQ i wpadała łatwo w pamięć, jest trochę wolnych 4 lub 5 literowek, moze warto pomyslec o rejestracji właśnie czegos zupelnie nowego i promowaniu marki :lol: W koncu co znaczy Yahoo albo google ;)

 

 

 

# ScenaMody.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukanie sensownych i wolnych domen nie jest łatwe. Poniżej kilka moich, które mogę sprzedać - może zainspirują cię i znajdziesz coś wolnego ;)

 

Domeny imiona żeńskie:

Oana.pl

Izaura.pl

Odeta.pl

 

Inne:

BezKrawata.pl

Gdera.pl

Brokatowe.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

W szukaniu wolnych domen Tobie nie pomogę ze względu na brak czasu, ale mogę zaproponować na sprzedaż moją BlogMody.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomysłu na wolną nie mam a nie wiem czy nawet jeśli bym miał na fantastyczną nazwę na taką domenę czy bym się nim chwalił publicznie ;)

 

ale mogę rozważyć odsprzedaż następujących:

- PinkCat.pl (sam miałem mieć pod tym adresem taki blogo portal i może jeszcze wystartuje ale projekt póki co leży)

- Babialnia.pl (podobna koncepcja jednad tylko i wyłącznie w oparciu o "baby" i dla "bab")

- BoBu.pl (no to tutaj można już lecieć po całości od małego dziecka i mamy aż po gadżety i plotki)

 

Jakbyś był zainteresowany podeślij na PW swoją ofertę.

 

Pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, tak się składa, że chyba mam idealną ;-) Alutka.pl - któż nie kojarzy rozrzutnej Alutki, która o modzie wie wszystko? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może classy.pl? Zarezerwowałem patrząc na ten wątek, ale mogę rozważyć oddanie nawet za darmo, gdyby Ci się spodobała. Wiem, że angielski keyword, ale jakoś mi podpasował pod temat jak zobaczyłem serwisy, które podałeś

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Szukam sugestii na nazwę domeny. Chciałbym otworzyć portal/bloga typu luxlux.pl i snobka.pl

 

na blogu chce pisać o nowych rzeczach ze świata mody, wystawach mody, promocjach, ciuchach, gadżetach i drogich zabawkach.

 

Będę wdzięczny za sugestie domen. Domana idealnie z końcówką .pl oczywiście musi być wolna.

 

Dzieki.

 

 

Czesc,

 

proponuje domene boska.pl lub tez urocze.pl, jesli Ci sie podobaja, prosze o kontakt.

 

Pozdro:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam,

HIStyle.pl

może cię zainspiruje, może znajdziesz coś podobnego, wolnego

jeżeli będziesz zainteresowany kupnem tej właśnie domeny daj znać

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×