Jump to content
Sign in to follow this  
alpine5

7eu.pl - sprzedam

Recommended Posts

Jako, że nikt się nie podjął opinii (ani tym bardziej oceny) w temacie tej domeny w innym dziale tego forum, wystawiłem na allegro aukcja allegro - 7eu.pl

 

Pozostałe moje domeny na sprzedaż można znaleźć w moim porforlio (link do strony w stopce)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracownik allegro usunął moją aukcję na godzinę po fakcie jak zalicytował pierwszy potencjalny chętny (a na kilka dni przed zakończeniem aukcji). No dobra, moja wina - w aukcji była informacja o innych jeszcze posiadanych przeze mnie domenach na sprzedaż (a niektóre z nich nie były wystawione na aukcjach allegro - taki marketing i próba zainteresowania potencjalnych klientów na pozostałe moje domeny).

 

Sprawę wyjaśniłem (z pewnością pracownik allegro dostał donos od "życzliwej" osoby/konkurencji, bo nie wierzę, że sam losowo wszedł na moją aukcję i stwierdził niezgodność z regulaminem). Swoją drogą to chyba 50 % aukcji dot. sprzedaży domen, które widziałem posiada informacje, że właściciel ma jeszcze do sprzedania inne (i tu są przeważnie wymienione)

 

Do rzeczy - aukcję wystawiłem od nowa, więc zapraszam (są już o dziwo 3 osoby obserwujące - wiem, wiem...to nic nie oznacza)

 

Aukcja allegro - domena 7eu.pl

 

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×