Jump to content
Sign in to follow this  
lewho85

Nazwa.pl - Program Partnerski

Recommended Posts

No jak jakie? Dają fanty, dają kasę. Żyć nie umierać. Sam kiedyyyś kupiłem serwer za 50zł, a potem przez parę lat miałem go za darmo ( za zgromadzone punkty ), nie mówiąc o przedłużeniach domen.

 

Jakiś czas temu się to skończyło jak drastycznie zmniejszyli ilość punktów za polecenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jak jakie? Dają fanty, dają kasę. Żyć nie umierać. Sam kiedyyyś kupiłem serwer za 50zł, a potem przez parę lat miałem go za darmo ( za zgromadzone punkty ), nie mówiąc o przedłużeniach domen.

 

Jakiś czas temu się to skończyło jak drastycznie zmniejszyli ilość punktów za polecenia.

 

Ja polecilem jednej firmie nazwe.pl. Kupili kilka domen i za to dostalem punkty. Potem wzieli serwer w promocji, oczywiscie za to punktow nie mialem, jasna sprawa, ale po okresie promocji postanowili wykupic abonament roczny za 366zl i za to punktow brak:/ jaki tego sens? Za kilka miesiecy ta firma bedzie musiala przedluzyc swoje domeny i co ciekawe, nie dostane za to punktow. Co za kretynizm. Ten program prawie nie ma zwiazku z partnerstwem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już nie ma. :blush:

 

Kiedyś za serwer za 61zł dawali tyle punktów, że starczało na przedłużenie serwera o rok. Normalna jego cena to 366zł więc nie trudno obliczyć, że mogłeś tak zrobić by za 366zł mieć serwer na 6 lat. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja konfigurowałem stronę klienta na Nazwa.pl. Fajna sprawa ten LiveChat ale goście kompletnie nie znają się na rzeczy po wymienieniu się korespondencja ok 20 maili nie umieli mi udzielić odpowiedzi, wreszcie sam znalazłem rozwiązanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja szczegolnie dodstawalem punkty za domeny kupowane dla firm.. ale odkad dali 0zl za domeny dla firm to punktow nie daja. Ale juz tez domeny przedluzylem tam za punkty wiec zawsze sie oplaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×