Jump to content
Sign in to follow this  
elvispl

miastoPoznan.pl

Recommended Posts

Witam,

To mój pierwszy post na forum i żałuję, że dopiero dzisiaj tutaj trafiłem... Po lekturze wielu postów śmiało stwierdzam, że jest to rewelacyjne forum. Dlatego też proszę Was o pomoc w wycenie domen :

 

www.miastoPoznan.pl

www.miastoPoznań.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajnie, że zadbałeś o IDN.

wyceny się nie podejmuje bo nie sprzedałem nigdy żadnej domeny miasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest matjed

Pomyślałbym o postawieniu serwisu pod tą domenę, w którym to mógłbyś mieć m.in ogłoszenia i z tego zarabiać.

Pomyśl o tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg. mnie domena dobra na serwi informacyjny, ogłoszeniowy, z fotorelacjami z miasta, forum, itp...

Jeśli byłby ktoś zainteresoany także współpracą i chęcią postawienia serwisu pod ta domeną to zapraszam do kontaktu. Istanieje też możliwość dzierżawy domeny...

Ale proszę Was o wycenę jeśli mogę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest matjed

Tak myślałem, że zadasz to pytanie.

Cóż, na moje oko, zakładając, że po domenę zgłosiłby się jakiś np. urząd miasta, to można śmiało wyciągnąć wysokie XXX / średnie XXXX.

Jednak nie sądzę, aby taka sytuacja miała miejsce.

Prędzej zgłosi się "zwykły śmiertelnik", który będzie miał w planach stworzenie serwisu, o którym piszemy. Wtedy wysokie XXX możesz spróbować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że naprawdę niewiele osób dba o to by posiadać komplet domen z IDNem, szczerze Ci gratuluję, szczególnie dlatego, że to Twój pierwszy post na forum.

Domeny również nie takie jakich bym się spodziewał po autorze pierwszego postu, naprawdę ciekawe, zgodzę się z poprzednikami - bardzo dobre pod serwis.

Nie wiem tylko czy tak łatwo znajdziesz kupca, ja spróbowałbym na AfterMarket. Jeśli nie masz planów co do tych domen, to oddałbym za 500 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A miastogdynia.pl zajęta i nawet kontaktu nie ma. :)

 

Mi osobiście podoba się ta forma.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle warta ile będzie wart serwis. Ja mam miastoS.pl jako miasto Szczecin, ale nie użytkuje jej..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tyle warta ile będzie wart serwis. Ja mam miastoS.pl jako miasto Szczecin, ale nie użytkuje jej..

 

postawić serwis to nie jest tak hop siup, gdybym na każdej domenie miał stawiać serwis lub każdy kto ma swoje domeny to dawno by to przestało być opłacalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×