Jump to content
Sign in to follow this  
Tomasz

Sprzedam paczkę domen zarabiających od 40EUR miesięcznie

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Powiększająca się rodzina i brak czasu do "pielęgnowania" moich domen zmusza mnie do ich sprzedaży. Sprzedam zatem paczkę domen generujących od 3 lat kwotę od 40EUR miesięcznie.

image1vcf.th.jpg

Pokazuję statysytki sedo, jescze jest jedna domena wwwjetix.pl w bodisie, gdyż niestety zablokowało ją google (nie dało rady wyjaśnić czemu) i generuje ona też tam parę dolarów.

 

Listę domen przedstawię zainteresowanym, nie chciałbym jej tutaj w pełni publikować (mam nadzieję, że nie łamię regulaminu).

Wśród domen są takie perełki jak: wwwtriada.pl, surówki.pl, rzućpalenie.pl, rzućpalenie.org.pl, livedrive.pl, licensing.pl, hundaj.pl i jeszcze kilka bardzo dobrych IDNów, których wolałbym nie publikować.

 

(Dla poważnie zainteresowanych możliwość wystawienia polskiej faktury vat - ale nie będę się upierał ;) ) Cena jaka mnie interesuje to około 3500zł. (Albo kto da więcej ;) )

 

1. Tam gdzie na screenie jest spadek zarobków poniżej 40 EUR to wynik żonglerki domenami między systemami parkowania.

2. Każda domena ma ruch, niestety nie wszystko jestem w stanie tutaj umieścić. Uprzejmie proszę o kontakt osoby zainteresowane ;)

3. 99% domen jest w hrd/rejestracjadomen, ten 1% to w dropped

4. Liczba domen wynosi 53 z czego około 12 IDNów, 2x funkcjonalne, 3x .nl, 0 globalnych i eu

Edited by Tomasz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kord

Nie mogę Ci wysłać PM przez to zasrane proxy. Niech mi ADM w końcu odblokuje IP!

Napisz do mnie na maila którego wysłałem wcześniej i zrewiduj swoją propozycję. ;)

 

EDIT - mie wiem komu, ale dziękuję za odlokowanie IP :)

Edited by kord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×