Jump to content
Sign in to follow this  
Dj_Hit

Jak to jest z przedłużeniem i transferem!

Recommended Posts

Witam serdecznie =)

Mam taki problem, bo mam domene az strach się przyznać w domenyhosting.pl i za 30 dni domena wygasa, nie zarabia ale mam do niej sentyment więc i tak ja przedłuże i teraz moje pytania:

1. Czy 101.26zł brutto to dużo za przedłużenie?

2. Czy jak ją przedłuże i wezme kody autinfo i przetransferuje ją np. do az.pl to ona bedzie przedłużona, czy znowu w az.pl bede musiał ją przedłużać?

 

Z góry dziękuje za pomoc!

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gdzie taniej przedłużają, bo kod autinfo oni dają za free więc mogę ją przenieś tylko gdzie?

Bo ona nigdy nie będzie zarabiać, mam ją bo ma dla mnie wartość emocjonalną, więc nawet te 101 zł to w sumie nic, ale im taniej tym przyjemniej :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeoczyłem, że chodzi o cene brutto. Jeżeli masz u nich tylko pare domen, to myślę, że cena jest w porządku. Jeżeli masz ich troche więcej to pewnie będziesz w stanie pohandlować się z jakimś registrarem o lepsze warunki.

 

mam tylko 1 domenę, więc tutaj negocjować nie będe! :(

Ale dzięki - zaraz wyśle im kase i przez rok będe miał spokój, a na przyszły rok przeniosę, ją do innego operatora!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeoczyłem, że chodzi o cene brutto. Jeżeli masz u nich tylko pare domen, to myślę, że cena jest w porządku. Jeżeli masz ich troche więcej to pewnie będziesz w stanie pohandlować się z jakimś registrarem o lepsze warunki.

 

 

a jaki standardowo wolumin domen trzeba mieć aby się targować? :-)

 

Może da się okreslić którzy rejestratorzy sklonni są do negocjacji a którzy nie i ile można uskubać z tego haraczu w zależności od liczby domen? to też pewnie zależy do umiejętności negocjacyjnych... bajera w sensie :-)

 

z góry dzięki za odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites

domenytanio .pl prawie wszystko ok pozatym ze jak wplacasz kase to od razu rejestruje zarezerwowane domeny tylko dlatego nie skorystałem z tej oferty! Porponuje Panie DD nad tym popracować, a przetransferuje wszystkie swoje domeny!

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
domenytanio .pl prawie wszystko ok pozatym ze jak wplacasz kase to od razu rejestruje zarezerwowane domeny tylko dlatego nie skorystałem z tej oferty! Porponuje Panie DD nad tym popracować, a przetransferuje wszystkie swoje domeny!

 

Pozdrawiam

 

Powtórzę nty raz :) Każdy może mieć zamówienia automatycznie zatrzymane. Wtedy sam będziesz wybierał, kiedy uruchomić rejestrację lub przedłużenie wybranych domen. Wystarczy email z taką prośbą na mój adres: daniel.dryzek@active24.pl

 

Zamówienia są automatycznie wykonywane, bo 90% Klientów rejestruje 1-10 domen i dla nich wygodniej jest, kiedy zamówienia działają automatycznie i nie muszą się logować do panelu administracyjnego.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×