Jump to content
luqi

24na7.pl

Recommended Posts

W końcu jakaś domena, którą można precyzyjnie wycenić.

 

3.42857143 zł. Przy naprawdę sprzyjających warunkach :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam ponownie

prosze o podpowiedz dostałem ofertę na sedo i nie wiem czy moge sprawdzić kto jest kupującym oraz czy sprzedawac czy podbić cene co proponujecie jesli dojdzie do skutku to będzie pierwsza moja transakcja na sedo wiec prosze o jakieś dobre rady :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam ponownie

prosze o podpowiedz dostałem ofertę na sedo i nie wiem czy moge sprawdzić kto jest kupującym oraz czy sprzedawac czy podbić cene co proponujecie jesli dojdzie do skutku to będzie pierwsza moja transakcja na sedo wiec prosze o jakieś dobre rady :D

 

 

Witam,

 

A ile dostałeś za tą ''domenę'' ;) ?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

A ile dostałeś za tą ''domenę'' :D ?

 

Pozdrawiam.

pochwale sie jak sprzedam ;) ale moze ktos odowiedziec na moje mytania a w szczegołnosci jak sprawdzic skat da osoba pochodzi kim jest i jakim jezykiem musze odpisac czy to musi byc angielski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak oferta powyżej 3000 zł to akceptuj i zostaw na sedo. Jeśli niższa uciekaj z i zostaw na niej kontakt do Ciebie.

 

Na allegro może koszty rejestracji się zwrócą, więc jaka by nie była to będzie dobra cena.

 

 

Chyba, że o czymś nie wiemy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja obstawiam, że to ktoś, kto ma coś wspólnego z pewnym "farmaceutykiem" ma chrapkę na tą domenę.

Pisz konkrety. Pomożemy koledze wyciągnąć najbardziej korzystną cenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyli nie moge sprawdzic kto to jest czy firma czy osoba prywatna

 

 

Ja obstawiam, że to ktoś, kto ma coś wspólnego z pewnym "farmaceutykiem" ma chrapkę na tą domenę.

 

a co to za "farmaceutyk" jesli możesz podaj wiecej szczegółów zebym wiedział na czym stoje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamietaj, ze sedo pobiera minimum 100 euro od sprzedanej peelki :D

 

pytanie toretyczne jesli ktos zaoferuje mniej niz 100EUR to co wtedy trzeba dopłacic do sprzedawanej domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×