Jump to content
Sign in to follow this  
namslau

kuchnianawymiar.pl oraz

Recommended Posts

Witam

Proszę o opinię i wycenę poniższych domen:

 

kuchnianawymiar.pl - kuchnienawymiar.pl przekierunkowują na jakiś poznański serwis. Być może jakiś zakład stolarski się skusi?

 

systemynawigacji.pl - systemynawigacyjne.pl są jak narazie zarejestrowane. Postawić serwis, albo sklep na przekierunkowanie dla sklepu z gps?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kuchnianawymiar.pl

z tego co zauważyłem najczęściej używa się liczby mnogiej, za to 100-200zł dla końcowego odbiorcy

 

systemynawigacji.pl

niałem to kiedys zarezerwowane, ale mi się nie spodobało, za długie, 0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuchnianawymiar.pl - max 100zł

systemynawigacji.pl - fajna domena, ale wiele z niej nie wyciągniesz, roześlij oferty i powyżej 100zł sprzedawaj bez zająknięcia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Proszę o opinię i wycenę poniższych domen:

 

kuchnianawymiar.pl - kuchnienawymiar.pl przekierunkowują na jakiś poznański serwis. Być może jakiś zakład stolarski się skusi?

 

systemynawigacji.pl - systemynawigacyjne.pl są jak narazie zarejestrowane. Postawić serwis, albo sklep na przekierunkowanie dla sklepu z gps?

 

Odświeżam temat jako ciekawostkę oraz jako ponowne zapytanie.

Tak więc po kolei:

 

1. systemynawigacji.pl Poprosiłbym o wycenę po raz kolejny. Domena przeleżała sobie w spokoju ten czas na ND i zarobiła raptem kilka dolarów. Niedawno dopiero sciągnąłem ją z parkingu i ot zaraz mam zapytanie o cenę. Z jaką począkową ceną powiniemem wyjść? Mail był od kobiety imie.nazwisko@gmail.com, także nie dowiem się czy sklep, czy ktoś kto startuje z działalnością, a może ktoś stąd?. Nie sądzę żeby można było zbić majątek za dosyć długą domenę jak na branżę nawigacji-gps, ale na piękne oczy też nie ma co jej oddawać. Jak postrzegacie warość tej domeny?

 

2. kuchnianawymiar.pl Z tą domeną to mi się akurat nie śpieszy :( niech sobie spokojnie leży i czeka na lepsze czasy. To co pisałem w pierwszym poście już nieaktualne. Właśnie sprawdziłem i domena już ma klienta końcowego. Za grosze na pewno nie poszła. Jedyny jej minus to taki, że KK ogarnia nią jedynie region wokół siebie, a nie cały kraj (chyba, że to jakaś sieć sklepów). W kazdym bądź razie ciekaw jestem co o niej myślicie i czy przedstawia większą wartośc niż 1,5 roku temu.

 

Czekam na opinie.

 

PS. Spojrzałem sobie właśnie na mój nr rejestracji 700:) Teraz czuję się jakbym miał jeden ze starszych numerów gg:) Nic dziwnego, że teraz trafić coś ciekawego z .pl to SZtuka :)

Edited by namslau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potraktuje je po ojcowsku sprawiedliwie sądzę że obie można machnąć za jakieś 200-300 ale nie więcej :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×