Jump to content
kemustek

automundial.pl .com.pl i inne

Recommended Posts

Proszę o wycenę następujących domen:

automundial.pl

automundial.com.pl

cs2.pl

dii.com.pl

 

Domeny młode, dwie pierwsze rejestrowane dzisiaj.

I prosiłbym się pokusić o bardziej treściwe wypowiedzi niż reg fee :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

automundial.pl - rozumiem, że to nazwa jakiegoś programu na TVN Turbo? Jeżeli będzie jakiś ruch na tym to max kilkaset złotych, w przeciwnym razie 0 pln

automundial.com.pl - ułamek wartości .pl czyli w zasadzie 0 :unsure:

cs2.pl - to pod stronę na temat jakiegoś programu graficznego (na zapytanie o cs2 w google wyskakuje Adobe)?? Jak nie znajdziesz żadnego sensownego rozwinięcia tego skrótu do 0 złotych ponieważ jest sporo wolnych domen tego typu.

dii.com.pl - 0 złotych ponieważ nazwa nic nie znaczy. To że jest to krótka nazwa nie ratuje tej domeny, bo obecnie nawet 2-literowe .com.pl są prawie nic nie warte a co dopiero 3-literowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AutoMundial.pl - jak będzie miała ruch, to coś warta, ale jak wiadomo programy się zmieniają i Auto Mundial zniosą w końcu z anteny.

AutoMundial.com.pl - 1/10 wartości .pl

cs2.pl - Skojarzenie z Photoshopem, regfee-100zł, tutaj też mała pogawędka o tej domenie: http://www.di.pl/index.php?showtopic=1492

dii.com.pl - literówka di.com.pl ? Jedynie ruch może ją zbawić...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do di.com.pl to niedługo powstanie tam serwis o Diablo II.

 

A co do audiomundial to dobra domena pod jakis serwis o motoryzacji :unsure:

 

to mowimy o domenie automundial czy audiomundial?

Share this post


Link to post
Share on other sites

automundial.pl i automundial.com.pl - dla mnie obie są bezwartościowe.

cs2.pl - co najmniej 500PLN. Ale jak Adobe wymyśli nową wersję to poleci na łeb na szyję.

dii.com.pl - 50-100PLN???

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Renek: cs2.pl chętnie oddam, jeżeli jesteś zainteresowany to pisz, oddam nawet za mnie niż twoja wycena.

Osobiście nie mam na nią pomysłu. A czasu też mało by się zająć jeszcze fabrykacją nowej witryny. Ale jak się postarasz to na pewno sprzedasz. Coś mi się kojarzy jeszcze kilka innych programów z cs2 na końcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście nie mam na nią pomysłu. A czasu też mało by się zająć jeszcze fabrykacją nowej witryny. Ale jak się postarasz to na pewno sprzedasz. Coś mi się kojarzy jeszcze kilka innych programów z cs2 na końcu.

 

 

cs2.pl nadalaby sie chyba na jakis site o grze Counter Strike (ktos jeszcze w to gra?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cs2.pl nadalaby sie chyba na jakis site o grze Counter Strike (ktos jeszcze w to gra?)

Sporo ludzi. Podobno są jakieś zawody, mistrzostwa itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×