Jump to content
mrx1

F8F.info

Recommended Posts

No więc główne cechy domeny:

- Trzyznakowa .INFO

- Dwie takie same litery

- Nie są to 'toksyczne' litery

- Cyfra jest pośrodku, łatwiej to zapamiętać albo zrobić logo niż do np. 8ff albo ff8

- Cyfra to nie jest zero

 

I co o tym sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według tabelki na 3characters.com - teoretycznie regfee. Ale w tym wypadku zgodzę się z wyceną rok1978 - nie stracisz, ale kokosów też się nie spodziewaj.

I jeszcze mam takie pytanie: Ty tą domenę zarejestrowałeś na Onecie? Za 118 złotych za 2 lata?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Według tabelki na 3characters.com - teoretycznie regfee. Ale w tym wypadku zgodzę się z wyceną rok1978 - nie stracisz, ale kokosów też się nie spodziewaj.

I jeszcze mam takie pytanie: Ty tą domenę zarejestrowałeś na Onecie? Za 118 złotych za 2 lata?!

 

Ta. Wszystkie mam na onecie, bo nie musze sie srac zeby ustawic przekierowanie. Poprostu wpisuje adres strony gdzie ma byc i jest. A pare groszy w ta czy w tamta nei czyni wielkiej roznicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta. Wszystkie mam na onecie, bo nie musze sie srac zeby ustawic przekierowanie. Poprostu wpisuje adres strony gdzie ma byc i jest. A pare groszy w ta czy w tamta nei czyni wielkiej roznicy.

 

dajmy na to ze dolar stoi po 3zl. info sa w USA po 3 dolary, na dwa lata w sumie 11$ (przedluzenie jest drozsze)

Kosztowaloby Cie to ok 33zl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta. Wszystkie mam na onecie, bo nie musze sie srac zeby ustawic przekierowanie. Poprostu wpisuje adres strony gdzie ma byc i jest. A pare groszy w ta czy w tamta nei czyni wielkiej roznicy.

Bez komentarza...

Pozdrawiam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie jest ciekawa, ale faktycznie kokosów nie ma co się spodziewać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie jest ciekawa, ale faktycznie kokosów nie ma co się spodziewać...

 

popieram tą wypowiedź, chyba że dalej będziesz ją trzymał na onecie i kiedyś oddasz swoim wnukom, bo co te pare grosza :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że kokosów nie zrobię na pewno. Ale trzyznakówki .info ostatnio ostro spadły, ale teraz topnieją mega-super-szybko. Myślę, że za półtora roku coś tam na niej zarobię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×