Jump to content
Sign in to follow this  
Dosia

Jakie słowa kluczowe wpisać?

Recommended Posts

Mam pewien problem i bardzo proszę was o radę. Domenami interesuję się od tygodnia. Zarejestrowałam na początek kilka domen: cyberkobiety.pl

ichsekrety.pl

cenykredytow.pl

fajnepipki.pl

epipki.pl

taniozjesz.pl

luxdomy.pl

smacznieitanio.pl

korzystnelokaty.pl

supernumerki.pl

Nie wiem czy one są dobre... Za najlepszą z nich uznałam fajnepipki.pl i postanowiłam ją zaparkować w namedrive. Zrobiłam to kilka dni temu, ale nie wiem czy dobrze wszystko zrobiłam, bo na moim koncie jest 0 odsłon i 0 kliknięć. Wogóle się jeszcze w tym nie orientuję i bardzo was proszę, czy mógłby mi ktoś rozjaśnić trochę w główce ;) i odpowiedzieć na kilka moich pytań?

 

1. Dlaczego nie ma odsłon

2. Czy żeby zaparkować w namedrive trzeba jeszcze coś zrobić, np. mieć hosting? czy ten hosting już jest

3. Czemu tych zaparkowanych domen nie można zobaczyć? Np. jak się wpisze adres to ten adres się nie pojawia. Czy trzeba jeszcze kupić hosting? Wogóle się nie orientuję. :wub:

Bardzo proszę, może ktoś mi odpowie na moje pytania, bo nie wiem co robić, aby dalej iść do przodu... A chciałabym się rozwijać w tej dziedzinie i zarabiać... Pozdrawiam wszystkich ;)

Edited by Dosia

Share this post


Link to post
Share on other sites

litości...

 

odnosnie domen: takie jakies srednie

odnosnie parkingu domeny: ustawilas przekierowanie u rejestratora na adres NameDrive? (lub zmienilas DNSy domeny) Jesli nie - wejdz na namedrive.com i przeczytaj cały FAQ (tam gdzies na dole znajdziesz).

 

Hostingu nie trzeba miec. Wystarczy tylko przeczytac FAQ i zastosowac sie do jego polecen.

 

masz linka: http://namedrive.pl/faq?lang=pl

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny są, łagodnie mówiąc, nieteges...

 

Najprawdopodobniej przyczyną jest brak poprawnego ustawienia DNS u rejestratora. Powinny one kierować na serwery DNS namedrive. I dlatego nie ma odsłon.

Hostingu nie potrzebujesz.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzizas... domeny bardzo słabe.

 

Zauważyłem, że domenami zaczyna się interesować coraz więcej kobiet. Wszystko ok, tylko jak wytłumaczycie mi rejestrację takich domen przez kobietę? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo proszę o odpowiedż, O co tu chodzi?

 

Sugeruję poprawić tytuł tematu. Taki tytuł może dotyczyć praktycznie wszystkiego.

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do sprośności, to pewnie Dosia zaobserwowała co nam facetom się podoba i zarejestrowała nazwy bardziej dosadne i wśród młodzieży spotykane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akurat SmacznieITanio, nie jest takie złe..

 

No ale te "pipki".... ;)

W moich stronach popularna potrawa sa "gesie pipki" ;) Mozna sie o tym przekonac na corocznym swiecie ciulimu i czulentu w Lelowie. Kolejki po te pipki sa niejednokrotnie dluzsze niz po piwo :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
cenykredytow.pl Tu się uśmiałem ;)

Poczytaj forum.

Co jest śmiesznego w tej domenie? Niegłupsza niż pozostałe, może nawet najsensowniejsza?

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co jest śmiesznego w tej domenie? Niegłupsza niż pozostałe, może nawet najsensowniejsza?

Pozdrawiam!

 

A od kiedy mamy ceny kredytów?

Widziałeś kiedyś: Super kredyt 2000zł za jedyne 50zł+ vat..

Są raty przecież, a nie ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to są moje pierwsze domeny. Myślę, że jak na początek to są chyba niezłe. Przecież są to nazwy generyczne, czyli popularne wśród ludzi przeszukujących internet - Smacznie, tanio, lokaty... Co jest złego w tych domenach? Może mi ktoś doradzi? Może są za długie? Zapomniałam się jeszcze zapytać o coś bardzo ważnego- podczas parkowania trzeba podać słowa kluczowe. Czy te słowa kluczowe są tylko potrzebne tylko do wstawienia reklam na mojej domenie? Czy służą one do wypozycjonowania mojej domeny też? To znaczy im więcej słów kluczowych tym lepiej? Czy może nie można za dużo słów kluczowych wpisywać? Np. jeśli chodzi o cyberkobiety.pl to: kobieta, kobiety, kobiecy (czy wystarczy kobieta) Dziękuje bardzo za wszystkie rady. ;) Te dnsy już dawno zmieniłam, ale może zmienię sobie adres url bo to szybciej podobno. Mója domena się nadal nie wyświetla. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to są moje pierwsze domeny. Myślę, że jak na początek to są chyba niezłe. Przecież są to nazwy generyczne, czyli popularne wśród ludzi przeszukujących internet - Smacznie, tanio, lokaty... Co jest złego w tych domenach? Może mi ktoś doradzi? Może są za długie? Zapomniałam się jeszcze zapytać o coś bardzo ważnego- podczas parkowania trzeba podać słowa kluczowe. Czy te słowa kluczowe są tylko potrzebne tylko do wstawienia reklam na mojej domenie? Czy służą one do wypozycjonowania mojej domeny też? To znaczy im więcej słów kluczowych tym lepiej? Czy może nie można za dużo słów kluczowych wpisywać? Np. jeśli chodzi o cyberkobiety.pl to: kobieta, kobiety, kobiecy (czy wystarczy kobieta) Dziękuje bardzo za wszystkie rady. ;) Te dnsy już dawno zmieniłam, ale może zmienię sobie adres url bo to szybciej podobno. Mója domena się nadal nie wyświetla. Pozdrawiam.

 

Czegoś nie rozumiesz, pojęcia:

domena

serwis

pozycjonowanie

Są to różne dziedziny, każda ma oddzielny nakład pracy i finansowania...

 

Rejestrując domenę oraz ją parkując nic nie uzyskasz, no chyba, że będzie to jakaś literówka, albo historia.pl !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czegoś nie rozumiesz, pojęcia:

domena

serwis

pozycjonowanie

Są to różne dziedziny, każda ma oddzielny nakład pracy i finansowania...

 

Rejestrując domenę oraz ją parkując nic nie uzyskasz, no chyba, że będzie to jakaś literówka, albo historia.pl !

No przecież po to się rejestruje i parkuje domenę, żeby na niej zarobić. A czytałam, że nazwy generyczne są lepsze niż literówki, bo z takich domen literówek użytkownicy szybko uciekają zorientowawszy się, że się pomylili. Ja byś się cieszyła gdybym na jednej domenie zarobiła 3 dolary miesięcznie. Czy to jest możliwe?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No przecież po to się rejestruje i parkuje domenę, żeby na niej zarobić. A czytałam, że nazwy generyczne są lepsze niż literówki, bo z takich domen literówek użytkownicy szybko uciekają zorientowawszy się, że się pomylili. Ja byś się cieszyła gdybym na jednej domenie zarobiła 3 dolary miesięcznie. Czy to jest możliwe?

 

Pewnie tak, ja zarabiam 20 $ dziennie. Ale to jest długa, nie zawsze ciężka praca ;) Domena musi być sama z siebie dobra, żeby na niej "od razu" zarabiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No przecież po to się rejestruje i parkuje domenę, żeby na niej zarobić. A czytałam, że nazwy generyczne są lepsze niż literówki, bo z takich domen literówek użytkownicy szybko uciekają zorientowawszy się, że się pomylili. Ja byś się cieszyła gdybym na jednej domenie zarobiła 3 dolary miesięcznie. Czy to jest możliwe?

Na tych to chyba nie zarobisz trzech dolarów łącznie rocznie. ;)

Są domeny tupu kredyt.pl i niezły-kredycik.pl

Twoim bliżej do tej drugiej. Niby teoretycznie ktoś to może wpisać w pasek... ale nie podejrzewam.

Przy kolejnych rejestracjach sugeruję rejestrować coś bliżej tej pierwszej domeny. I raczej jedno słowo niż dwa. I dużo dużo czytać z zastanowieniem...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuje wam za linki. ;) Zmienił am adres url i... wyświetiłla się moja strona. Hura! Tylko nie wiem ile słów kluczowych wpisywać. Chyba nie warto wpisywać ogólnych słów, bo wtedy nieodpowiednio dobiorą reklamy. Czy mógłby mi ktoś z was odpowiedzieć, czy od wpisanych przezemnie słów kluczowych będzie zależał ruch strony, czy te słowa kluczowe się wpisuje po to, żeby zasugerować tym co parkują rodzaj reklam? Czy wpisywać jak najwięcej słów kluczowych czy raczej skupić się na wąskiej tematyce? Pozdrawiam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo dziękuje wam za linki. ;) Zmienił am adres url i... wyświetiłla się moja strona. Hura! Tylko nie wiem ile słów kluczowych wpisywać. Chyba nie warto wpisywać ogólnych słów, bo wtedy nieodpowiednio dobiorą reklamy. Czy mógłby mi ktoś z was odpowiedzieć, czy od wpisanych przezemnie słów kluczowych będzie zależał ruch strony, czy te słowa kluczowe się wpisuje po to, żeby zasugerować tym co parkują rodzaj reklam? Czy wpisywać jak najwięcej słów kluczowych czy raczej skupić się na wąskiej tematyce? Pozdrawiam :wub:

Ruch na stronie nie zależy w żadnym stopniu od słów kluczowych. Od tych słów zależy rodzaj reklam. Popatrz sobie na inne polskie strony o podobnej tematyce zaparkowane na ND i porównaj ich keywordy z Twoimi. Pewnie wypadałoby coś dodać i niektóre zmienić. Nie ma sensu pakować więcej niż 8 - 10 fraz.

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie tak, ja zarabiam 20 $ dziennie. Ale to jest długa, nie zawsze ciężka praca ;) Domena musi być sama z siebie dobra, żeby na niej "od razu" zarabiać.

A jaka to jest domena, na której zarabiasz 20 $ dziennie? Pytam, bo wiedziałabym może w jakim kierunku mam iść

Czy jest to domena jednowyrazowa? I czy sam ją znalazłeś czy od kogoś kupiłeś? Można znależć dobrą domenę jeśli się szuka kilka godzin? Jakie są wasze doświadczenia?

Edited by Dosia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×