Jump to content
Sign in to follow this  
biedroneczka

czy ktos ostatnio sprzedal na sedo

Recommended Posts

czy sprzedaliscie cos ostatnio dzieki parkowaniu na SEDO?

(3-6 miesiecy)

szukam parkingu...

wiadomo ND, SEDO ale moze sa mniejsze , bardziej skuteczne, niszowe???

(nie mam domen generujacych ruch)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo bym chciał odpowiedzieć jednak nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiadomo ND, SEDO ale moze sa mniejsze , bardziej skuteczne, niszowe???

No właśnie nie za bardzo wiadomo o co chodzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie nie za bardzo wiadomo o co chodzi...

nie wyrazilem sie jasno

tzn czy parkowanie np na sedo w jakis sposob "popularyzuje" nazwe domeny?

(dla mnie sedo jest zrodlem informacji m in o cenach jakie osiagaja nazwy domen)

a ciekawosci sprawdzam jakie .pl sa na aukcjach etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

No własnie, czy zainwestowanie 39 euro w pojawienie się w okienku featured przekłada się na liczbę ofert (pewnie tak) i, hmmm, zwiększa wartość początkową domeny? Czy ktoś promował w ten sposób swoją domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No własnie, czy zainwestowanie 39 euro w pojawienie się w okienku featured przekłada się na liczbę ofert (pewnie tak) i, hmmm, zwiększa wartość początkową domeny? Czy ktoś promował w ten sposób swoją domenę?

 

Wg mnie lepsze efekty daje nie ukrywanie dochodów z parkingu. Dwa razy zapłaciłem za promocję, ale jakoś nie zauważyłem wzrostu zainteresowania. (Uprzedzam docinki - nie były to domeny jakie wystawiam na Allegro :unsure: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie lepsze efekty daje nie ukrywanie dochodów z parkingu. Dwa razy zapłaciłem za promocję, ale jakoś nie zauważyłem wzrostu zainteresowania. (Uprzedzam docinki - nie były to domeny jakie wystawiam na Allegro :unsure: ).

jestem tego samego zdania

bede wdzieczny za jakies konkretne info :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie lepsze efekty daje nie ukrywanie dochodów z parkingu. Dwa razy zapłaciłem za promocję, ale jakoś nie zauważyłem wzrostu zainteresowania. (Uprzedzam docinki - nie były to domeny jakie wystawiam na Allegro ;) ).

 

Ale opłaciłeś 39 na pierwszą stronę, czy za 9 do kategorii ? Może zdradzisz jakie to były domeny, bo wydaje mi się, że jednak taka reklama powinna dać efekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko pewnie zależy od tego jaka ta domena na prawdę jest. Z pewnego doświadczenia wiem, że jeśli jest coś kiepskiego to na prawde czasem wkład pieniężny, czy też własnych umiejętności może być w efekcie nieopłacalny. Natomiast jeśli domena jest atrakcyjna... to pewnie im lepsza promocja i generowanie wiekszego zainteresowania tym lepiej.

 

Takie filozoficzne podejście do sprawy ale myślę, że coś w nim jest.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×