Jump to content
Sign in to follow this  
margas

margasinski.pl - projektowanie stron internetowych

Recommended Posts

Cześć,

pewnie nie jeden z Was ma domenę internetową, na której chciałby uruchomić serwis, aby wzbogacić się co nie co na reklamach google itp....

 

Krótko mówiąc...

 

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania stron internetowych z możliwością samodzielnej aktualizacji treści (CMS). Naszą główną specjalizacją jest projektowanie i wykonanie serwisów, wortali internetowych oraz zaawansowanych projektów. Przy wszystkich realizowanych projektach gwarantujemy zgodność z najnowszymi standardami sieciowymi.

 

Nasza oferta:

 

* Projektowanie dynamicznych stron internetowych

* Systemy Zarządzania Treścią (CMS)

* Optymalizacja stron pod kątem dalszego pozycjonowania

* Opieka na serwisami, aktualizacje

* Elementy graficzne do stron (bannery, topy)

 

Wszelkie pytanie proszę kierować na adres biuro@margasinski.pl, bądź poprzez prywatną wiadomość na forum.

 

btw. lewa strona - screambox, mam pewne problemy z bazą danych, ale to kwestia czasu. :unsure:

 

adres: http://margasinski.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/margasin/public_html/sb.php on line 15
Brak wpisow

 

hihihi :unsure:

 

Spoko, wywal tylko ze stopki na dole to crazy.gif

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/margasin/public_html/sb.php on line 15
Brak wpisow

 

hihihi :unsure:

 

Spoko, wywal tylko ze stopki na dole to crazy.gif

 

Pozdrawiam

 

Tak jak pisałem, mam problemy.

 

@edit: emotikona usunieta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no spoko, choc na mnie, jako potencjalnego klienta dziala odstraszajaco :unsure:

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozbrajające jest to crazy.gif

Te tła a la tapety to teraz taka moda bo ostatnio często to widzę?

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozbrajające jest to crazy.gif

Te tła a la tapety to teraz taka moda bo ostatnio często to widzę?

Pozdrawiam!

Już nie ma tej emotikony. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już nie ma tej emotikony. :blink:

Zauważyłem jak wszedłem drugi raz.

Zmień kolor linka w stopce. Daltoniści tego nie zauważą (zielony + czerwony).

Font w lewym panelu (paza tymi problemami tech.) nie za bardzo gra z centralnym i prawym panelem. Albo wszystko tym szarpanym (autorski czy skądś ściągnąłeś) albo wszystko normalną czcionką.

Favicon nie bardzo gra ze stroną. Jak logo to używaj na stronie a jak nie to wymyśl coś innego żeby chociaż kolory się zgadzały.

Masz firmę że tak piszesz "Grupa Margasinski"?

Rekomendacje nie wyglądają zachęcająco. Wywal albo wpisz tam choć jedną... Małpka przed godziną nie wygląda najlepiej.

Ale ogólnie wrażenie jest dobre. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra rada dla margas a/ów

 

Jak już piszesz w l.m., co ma sugerować profesjonalizm i że "stoi" za tym firma, tu umieść chociaż jakieś dane "siedziby". Wywal również ten screambox. Bardziej nadaje się to na jakąś stronę nastolatka niż poważnej firmy. Już lepiej umieść w tym miejscu formularz kontaktowy lub w jakiś inny, sensowny sposób zagospodaruj to miejsce.

 

Jeżeli zależy Ci na luźnym charakterze strony, czemu właśnie ma służyć ten screambox i ta usunięta już buźka w stopce, to zmień formę pisaną na bardziej przystępną, czyt. 1 os, bo mniemam, że sam za tym wszystkim stoisz B) Jeżeli chcesz być odbierany bardziej poważnie, to wywal to o czym pisałem - SB. Bo teraz wysyłasz sprzeczne sygnały.

 

Mam nadzieję, że wypowiedzi na SB są moderowane :D No i ta "szarpana" czcionka nie bardzo pasuje do reszty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×