Jump to content
Sign in to follow this  
leszek84

Jaki Keyword dla literówki naszej klasy ???

Recommended Posts

Witam mam literówkę naszej klasy dziennie około 250 wejść. Tylko mam bardzo mało kliknięć ( poniżej 1% ) . Czy macie jakieś propozycje ? co z tym zrobić . dodam tylko że domena zaparkowana jest na ND. Z góry dziękuje za propozycje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tymi kliknieciami to i tak kicha. Ja mam na ND 2,5%, ale co z tego jak klikniecia rozliczaja po 0.01$.

A jak zaczalem kombinowac i ustawilem temat na adult i slowa kluczowe "sex filmy"(myslac ze beda drozsze klikniecia) to mi z ND odpisali ze slowa nie odpowiadaja do profilu literowki i jak jeszcze raz takie ustawie to mi blokna domene, albo wogole konto.

 

Zabawa nie warta zachodu.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

ewentualnie przekierować na swój projekt i może będzie z tego większy pożytek..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leszek to ok 7000 wejść miesięcznie, taki ruch możesz sprzedać na allegro, forum, bądź jak napisał monty przekierować na swój projekt (stronę)... będzie z tego dużo większy pożytek niż z parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najbardziej irytujace jest to pieprzenie ze ND bierze dla siebie tylko 20% zysku z klikniecia a 80% idzie do parkujacego.

Bo oficjalna cena za klik i tak jest nieznazna.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leszek to ok 7000 wejść miesięcznie, taki ruch możesz sprzedać na allegro, forum, bądź jak napisał monty przekierować na swój projekt (stronę)... będzie z tego dużo większy pożytek niż z parkingu.

 

ale jak sprzedam to już sie z nią na zawsze pożegnam , a szkoda mi trochę :)

a czy ktoś może próbował wyszukać jakieś drogie keyword-y i mimo tego że nie odpowiadają tematyce strony to kliki są na tyle drogie że przy niskim CRT i tak warto je ustawiać ? jak tak to może podalibyście jakie to są keywordy ..

Edited by leszek84

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale jak sprzedam to już sie z nią na zawsze pożegnam , a szkoda mi trochę :)

Chodzi o sprzedaż ruchu - nie domeny: wynajęcie, dzierżawa

Share this post


Link to post
Share on other sites
a gdzie sie dowiem jak to zrobić ?

najpierw możesz zajrzeć do działu "inne ogłoszenia" tam ktoś ostatnio szukał ruchu a jak się dobrze przyłożysz do szukania w necie to w moment się okaże, że nie tak trudno go wydzierżawić czy sprzedać

Share this post


Link to post
Share on other sites
a gdzie sie dowiem jak to zrobić ?

 

Panie, ogarnij się Pan trochę ;) Piszesz w tytule sprzedam ruch meisieczny, roczny, itp... Potem wyjaśniasz w opisie aukcji, ze licytacja nie jest domena a ruch, przekierowanie z tej domeny, po czym dodajesz jakies statystyki aby potwierdzic ze domena faktycznie posiada taki ruch.... Potem tylko przekierowujesz domene na strone osoby ktora wygrala aukcje i wsio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie, ogarnij się Pan trochę ;) Piszesz w tytule sprzedam ruch meisieczny, roczny, itp... Potem wyjaśniasz w opisie aukcji, ze licytacja nie jest domena a ruch, przekierowanie z tej domeny, po czym dodajesz jakies statystyki aby potwierdzic ze domena faktycznie posiada taki ruch.... Potem tylko przekierowujesz domene na strone osoby ktora wygrala aukcje i wsio :)

a ile mogę dostać za taką dzierżawę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×