Jump to content
Sign in to follow this  
alpine5

Dwuznakowe *com.pl - 6x.com.pl, 7z.com.pl, 8e.com.pl

Recommended Posts

Chciałem Was zapytać o ceny dwuznakowych domen z końcówką com.pl

 

Może trochę nie po kolei (gdyż przeważnie daje się tutaj domeny do wyceny, a potem ewentualnie wystawia na aukcje), te o które chcę zapytać Was są już na aukcjach, a są to:

 

6x.com.pl

7z.com.pl

8e.com.pl

9s.com.pl

c3.com.pl

f3.com.pl (ta szczególnie wydaje mi się więcej warta niż 10 zł)

o8.com.pl

 

Próbowałem już różnych "trendów" w ostatnich kilku miesiącach (wszystko chyba było nietrafione), niedawno wpadłem na dwuznakowe w końcówce *com.pl (wiem, że nie jest to przyszłość, ale wydawało mi się, że kilkadziesiąt złotych można uzyskać za niektóre), okazuje się, że chyba znów się pomyliłem.

 

Ucinając ewentualne dyskusje, te aukcje to nie jest żadna ustawka, użytkownik który licytuje, narazie jako jedyny (jeśli jest na tym forum to pozdrawiam przy okazji) nie jest żadnym moim znajomym. Oczywiście, nie mam zamiaru kończyć aukcji i wycofywać ofert (jak to robi wielu nieuczciwych sprzedawców, gdy cena nie jest dla nich satysfakcjonująca), potraktuję to jako kolejną lekcję w temacie domen.

 

Co myślicie o cenach takich domen ? Będę wdzięczny za opinie.

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

COM.PL może i nie są trendem, ale za kilka lat, kiedy ludzie pozajmują wszystko co krótkie to takie dwóznakówki będą na wagę złota, podobnie jak dzisiaj trzyliterówki PL. Myślę, że to tylko i wyłącznie kwestia czasu kiedy te domeny zdrożeją. A dzisiaj, no cóż, nie są zbyt wiele warte. Ale może właśnie dlatego jest to czas na inwestycje w te domeny i wybór najlepszych do swojego portfolio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale może właśnie dlatego jest to czas na inwestycje w te domeny i wybór najlepszych do swojego portfolio.

Obawiam się że ten czas już minął, teraz zostały już pojedyncze sztuki i niestety nie są to te najlepsze.

Ostatnio parę sztuk sam zarejestrowałem a z kilku po rezerwacji zrezygnowałem. Z tych lepszych jak mi się wydaje to zostawiłem sobe e2.com.pl i kv.com.pl

Edited by anbial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×