Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

20 zaproszeń do Google Wave i 11 do Lockerz

Recommended Posts

Mam do rozdania 20 zaproszeń do Google Wave więc zapraszam z mailem na PM. Żeby było ciekawiej w pierwszej kolejności zaproszenia dostaną osoby, które zarejestrują się w Lockerz (zaproszenia wyśle jednocześnie - program opisuje poniżej) jako pierwsze aby szanse byłe równe dla wszystkich chętnych (na GMAIL zaproszenia z Lockerz często wpadają pomyłkowo do spamu więc warto sprawdzić). Pozostałe 9 zaproszeń oddam kolejnym osobą , które się zgłoszą.

 

Lockerz to serwis typu kwasi społecznościowego (wyłącznie na zaproszenie) zorientowany na badanie potrzeb klientów sklepów internetowych itp. Sam serwis został stworzony przez Kathy Savitts byłego vice prezesa w Amazon, uczestnictwo w nim polega na nie uciążliwym logowaniu się i odpowiadaniu na krótkie i zabawne pytania, za odpowiedzi otrzymuje się PTZ (rodzaj waluty), które następnie można wymienić różne produkty (od skuterów przez macbooki, netbooki, konsole biżuterie do filmów i iPhone'ów). Po uzbieraniu odpowiedniej liczby PTZ ze "sklepu" można wybrać odpowiedni dla siebie produkt. Przy pierwszym logowaniu po rejestracji jest mała gierka (rodzaj arkanoida) gdzie można zdobyć już 60 PTZ, ale trzeba uważać bo gra trwa raptem paręnaście sekund. Wszystko zostało sprawdzone i nie jest to żadna lipa czy inna piramida. Kilku moich znajomych dostało już iPod'y, xBox'y czy iPhone'y. Zasadniczo z Waszego zbieractwa punktów nic nie dostaje poza koszulką po zaproszeniu 20 osób. Nie dostajecie żadnych spamów, reklam, i innych łańcuszków wszystko jest legalne i bezinwazyjne.

 

Zapraszam jeszcze raz do kontaktu na PM z podanie m swojego maila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nic nie dostaje poza koszulką po zaproszeniu 20 osób

 

umknął Ci jeszcze dostęp do Z-List'a, i pkt otrzymywane za zalogowanie się i odpowiadanie na Dailies x2 :) ale to taki szczegół ;)

 

PS. Wyłapałeś coś na ostatnim restocku bo ja nie zdążyłem :) 50k przedmiotów rozeszło się w 7min ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
umknął Ci jeszcze dostęp do Z-List'a, i pkt otrzymywane za zalogowanie się i odpowiadanie na Dailies x2 :) ale to taki szczegół ;)

 

PS. Wyłapałeś coś na ostatnim restocku bo ja nie zdążyłem :) 50k przedmiotów rozeszło się w 7min ;)

Ja jeszcze nigdy nie trafiłem na restocka :P Podają gdzieś informacje, kiedy jest planowany kolejny restock?

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×