Jump to content
DawPi

Pożyczę 5kzł - oddam o 1k więcej

Recommended Posts

Witam,

 

nietypowa prośba. Szukam osoby potrafiącej mi zaufać i pożyczyć 5 tys. polskich złotych na nielichwiarski kredyt. :)

 

Oddaję o 1k. więcej. :)

 

Chętnych proszę o kontakt na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z najlepszym - Durex. :) Nigdy tak nie pożyczałem, więc nie wiem, jakie to zabezpieczenie może być.

 

Czas - myślę, że do 4-5 mcy.. Choć zapewne wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze mozna zastawic jakies domeny. Procedura podobna do tej w lombardzie(tyle ze zastawiany przedmiot zostanie przy Tobie)

 

Akurat nie mam tyle na koncie, bede mial 11-tego, jakbys do tego czasu nie wykombinowal kasy, daj znac, chetnie wezme cos pod zastaw:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

nietypowa prośba. Szukam osoby potrafiącej mi zaufać i pożyczyć 5 tys. polskich złotych na nielichwiarski kredyt. :)

 

Oddaję o 1k. więcej. :)

 

Chętnych proszę o kontakt na PM.

 

A nie prościej krótkoterminowy kredyt w banku ? , odsetki będą mniejsze niż 1 tyś jak spłacisz w okresie do 5 miesiecy

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie prościej krótkoterminowy kredyt w banku ? , odsetki będą mniejsze niż 1 tyś jak spłacisz w okresie do 5 miesiecy

 

Zwyczajnie chce dać zarobić komuś z forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie prościej krótkoterminowy kredyt w banku ? , odsetki będą mniejsze niż 1 tyś jak spłacisz w okresie do 5 miesiecy

 

Kredyt gotowkowy w banku, trzeba liczyc ~20-25% w skali roku(juz ze wszystkimi oplatami), czyli rzeczywiscie taniej.

Ale musisz miec historie, stale wplywy, jesli krotko masz konto moga poprosic o umowe o prace.

W pierwszym lepszym banku takiej kwoty nie dostaniesz(jesli nie miales w nim konta) i nie mozesz udokumentowac przyzwoitych dochodow.

 

Ale rozumiem DawPi, ze nie jestes czerwony w BIK?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kredyt gotowkowy w banku, trzeba liczyc ~20-25% w skali roku(juz ze wszystkimi oplatami), czyli rzeczywiscie taniej.

Ale musisz miec historie, stale wplywy, jesli krotko masz konto moga poprosic o umowe o prace.

W pierwszym lepszym banku takiej kwoty nie dostaniesz(jesli nie miales w nim konta) i nie mozesz udokumentowac przyzwoitych dochodow.

 

Ale rozumiem DawPi, ze nie jestes czerwony w BIK?

 

 

W przypadku oddaniu po 4 miesiącach odsetki z pozostałych 8 miesięcy są redukowane

 

Proszę Cie :) , przy moim dochodzie które nie jest super mam zdolność kredytową do 7 tyś :) Wystarczy pochodzić i popytać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie rady, znam te możliwości, jednak potrzebuję gotówki 'na wczoraj'. :)

 

Ktoś wspomniał, że chcę dać zarobić - można to też tak ująć. Nigdy nie rozumiałem pożyczek '100-100', czyli pożyczam X zł, oddaję też X zł. Powinno się oddawać zawsze więcej.

 

Anyway, jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na PW. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku oddaniu po 4 miesiącach odsetki z pozostałych 8 miesięcy są redukowane

 

Proszę Cie :) , przy moim dochodzie które nie jest super mam zdolność kredytową do 7 tyś :) Wystarczy pochodzić i popytać

 

 

I dostales ją z pierwszym dniem, gdy zalozyles konto?

Co do pozyczek gotowkowych(na krotkie okresy) zdolnosc kredytowa zalezy od kilku czynnikow:

- czasu jaki masz konto w banku

- regularnosci wplywow(obrotow na koncie)

- regularnosci z jaka uzywasz karty kredytowej

- historii kredytowej

- obecnie splacanych kredytow

- no i oczywiscie udokumentowanych dochodow.

 

2-3 lata temu banki rzeczywisci dawaly karty kredytowe(ze sporymi limitami) na ladne oczy. Obecnie sie to troche zmienilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba muszę to napisać głośno i wyraźnie: domenami to ja się z rok, dwa temu zabawiałem. Taki przelotny flirt, z braku czasu.. ;) Także nieprojektowych domen nie mam na handel i dlatego ten temat.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba muszę to napisać głośno i wyraźnie: domenami to ja się z rok, dwa temu zabawiałem. Taki przelotny flirt, z braku czasu.. ;) Także nieprojektowych domen nie mam na handel i dlatego ten temat.. :)

Chętnie odkupimy domeny z projektem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

założyłeś ten temat już praktycznie tydzień temu a w banku dostałbyś tą pożyczką w ciągu paru minut bez żadnych problemów .. zapewne :D

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
założyłeś ten temat już praktycznie tydzień temu a w banku dostałbyś tą pożyczką w ciągu paru minut bez żadnych problemów .. zapewne :D

 

... gdyby dostał w banku w ciągu paru minut i bez problemu.. to by tego tematu nie otwierał. 0suicide.gif

Przepraszam za OT (ale czasami trzeba OTa zrobić)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×