Jump to content
Sign in to follow this  
panogrodnik

[AZ] Promocja na domenę .eu 3 sztuki

Recommended Posts

Regnąłem sobie 3 szt. (w tym moje nazwisko), teraz home.pl musi wyskoczyć z jakąś promocją :) (rozmawiałem z nimi o tzw. zerowaniu liczników, jak to zrobiło az.pl, ale nic takiego narazie nie przewidują).

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze, nie bardzo mogę rozszyfrować ten ich regulamin. Powiedzcie mi jak to jest z tymi 3 sztukami .PL i .EU w sytuacji kiedy chciałbym je sprzedać? Czy dobrze rozumiem, że mam wtedy zapłacić 80zł za wydanie Authinfo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Regnąłem sobie 3 szt. (w tym moje nazwisko), teraz home.pl musi wyskoczyć z jakąś promocją :) (rozmawiałem z nimi o tzw. zerowaniu liczników, jak to zrobiło az.pl, ale nic takiego narazie nie przewidują).

 

S.F.

alpine5

 

Home już od dawna poza czołowką . Z takimi cenami za hosting czy przedłużenie domen daleko nie zajdą

 

 

Kurcze, nie bardzo mogę rozszyfrować ten ich regulamin. Powiedzcie mi jak to jest z tymi 3 sztukami .PL i .EU w sytuacji kiedy chciałbym je sprzedać? Czy dobrze rozumiem, że mam wtedy zapłacić 80zł za wydanie Authinfo?

 

Z tego co pamiętam wystarczy dopłacić niecale 10zł do wydania kodu authinfo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Home już od dawna poza czołowką . Z takimi cenami za hosting czy przedłużenie domen daleko nie zajdą

 

witam

 

poza czolowka jezeli chodzi o domainerow - w tym momencie maja zarejestrowanych ponad 0,5 mln domen :) - wiec liczby mowia same za siebie

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważ ile już lat są na rynku :rolleyes: niektórym odpowiada support oraz bok home to trzymają tam domeny . Pozatym mieli swojego czasu sporo promocji 0zł :)

 

Dla mnie nie jest to dużo zważywszy iż dużo młodszy np dropped ma juz 1/5 tego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurcze, nie bardzo mogę rozszyfrować ten ich regulamin. Powiedzcie mi jak to jest z tymi 3 sztukami .PL i .EU w sytuacji kiedy chciałbym je sprzedać? Czy dobrze rozumiem, że mam wtedy zapłacić 80zł za wydanie Authinfo?

 

Nie, wydanie kodu authinfo kosztuje 8zł netto. Jeżeli przedłużysz domenę na kolejny rok to wydanie authinfo masz za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×