Jump to content
Sign in to follow this  
tom_net

dział "Usunięte"

Recommended Posts

Witam!

Poniewaz ostatnio zauważyłem, że Admini usuwają sporo postów, to pomyślałem, że można by utworzyć dział "Usunięte". Tam były by przesuwane wszytskie posty, które z jakiś powodów nadają się do usunięcia. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

 

Pozdrawiam

TN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym sugerował by użytkownicy trzymali się tematu i nie wnosili konieczności usuwania wypowiedzi.

Nie widzę powodu aby przechowywać nic nie wnoszące posty lub posty łamiące regulamin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym sugerował by użytkownicy trzymali się tematu i nie wnosili konieczności usuwania wypowiedzi.

Nie widzę powodu aby przechowywać nic nie wnoszące posty lub posty łamiące regulamin.

 

Szkoda tylko, że nie zawsze Admini/Moderatorzy usuwają wszystkie postu OT. Vide wycena antychryst.pl, która przerodziła się w polityczną manifestację, w porównaniu do sprzedaży praca-dodatkowa.net, gdzie ostało się tylko pytanie (nie na temat) Administratora...

 

Nie chcę konfliktu z Administracją forum, ale utworzenie takiego działu pozwoli na "kontrolę" Adminów/Moderatorów. Dział może być nieindeksowany w google, co pozwoli zabezpieczyć się przed wysypem nieregulaminowych ogłoszeń na forum.

 

Pozdrawiam i czekam na opinię innych

TN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym sugerował by użytkownicy trzymali się tematu i nie wnosili konieczności usuwania wypowiedzi.

Nie widzę powodu aby przechowywać nic nie wnoszące posty lub posty łamiące regulamin.

Ja też nie widzę. Śmieci się wyrzuca a nie urządza im muzeum. Chyba, że ktoś ma na zbyciu domenę wysypisko.museum albo coś w tym stylu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym sugerował by użytkownicy trzymali się tematu i nie wnosili konieczności usuwania wypowiedzi.

Nie widzę powodu aby przechowywać nic nie wnoszące posty lub posty łamiące regulamin.

Pod warunkiem, że wspomniany regulamin jest napisany poprawnie, tak politycznie jak i moralnie, przestrzegający zasad, tak życiowych jak i tych specyficznych dla naszego kręgu zainteresowań.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda tylko, że nie zawsze Admini/Moderatorzy usuwają wszystkie postu OT. Vide wycena antychryst.pl, która przerodziła się w polityczną manifestację, w porównaniu do sprzedaży praca-dodatkowa.net, gdzie ostało się tylko pytanie (nie na temat) Administratora...

Wypowiedź tmi w temacie praca-dodatkowa.net dotyczy stricte ogłoszenia zamieszczonego w tym temacie.

Dziękuję za zgłoszenie tematu antychryst.pl do oczyszczenia, na przyszłość jednak proszę korzystać z funkcji raportowania postów w tego typu przypadkach.

 

moderator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod warunkiem, że wspomniany regulamin jest napisany poprawnie, tak politycznie jak i moralnie, przestrzegający zasad, tak życiowych jak i tych specyficznych dla naszego kręgu zainteresowań.

Poprawność polityczna jakoś mi śmierdzi. A co będzie jak zechcę wycenić domenę Czarnuch.pl albo BijŻyda.pl???

Prawo stanowione nigdy nie jest i nigdy nie będzie doskonałe. Doskonałe mogą być tylko prawa fizyki.

Poza tym regulamin zawsze można zmienić. Nie od razu Rzym zbudowano...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wypowiedź tmi w temacie praca-dodatkowa.net dotyczy stricte ogłoszenia zamieszczonego w tym temacie.

Ja uważam innaczej, ale OK.

Dziękuję za zgłoszenie tematu antychryst.pl do oczyszczenia

Podziękuj Anglikowi. Widzę, że temat "już" czyściutki.

 

TN

 

PS. Kończę temat, bo widzę, że jestem osamotniony w "walce" :-)

 

dobranoc Wszystkim

Tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×