Jump to content
CzytanieNaEkranie.com

z czym Wam się kojarzy Białystok i podlaskie?

Recommended Posts

a można się dowiedzieć o co chodziło autorowi tematu ? . Bo równie dobrze można założyć dziesiątki tego typu tematów ( z czym kojarzy Ci się Łódź , Warszawa , Kraków itd.. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

w takim temacie nie da się nic sensownego napisać, poza osobami, dla których z jakiś względów sprawa ma charakter osobisty, bo przecież ludzie nie są w stanie na rozkaz kojarzyć, tylko żyją swoimi sprawami, i odpowiedź na takie zapytanie oznacza tak naprawdę "co masz teraz w głowie i jak się czujesz", czyli temat do oceny dla socjologa lub w niektórych przypadkach lekarza specjalności psychiatra, bez szans na poprawę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Skojarzcie sobie jeszcze trochę...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie Białystok kojarzy się z 2. miastem pod względem gęstości zaludnienia, 11. pod względem ludności i 13. pod względem powierzchni.

 

a podlasie z

PASZTETEM PODLASKIM który na obozie nazywaliśmy PASZTET SPOD LASKI :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę... nie odgrzebywałem tego tematu z niebytu, żebyście się chwalili, że nic nie wiecie o Podlasiu tylko, żebyście obejrzeli filmik i się trochę uświadomili... :) :)

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bialystok - "Wschodzący Białystok", wschód Polski, pierwsze wakacje :) w wieku 3 lub 4 lat byłem w Augustowie i jedną z wczasowych atrakcji była wycieczka do Białgostoku.

 

Podlasie - pierwsze skojarzenia #zoltyser.pl podlaski i Wojciech Mann - http://patrz.pl/mp3/zwykly-chlopak-z-podlasia, a tak poważniej to Rospuda (chociaż nie wiem czy do końca prawidłowo lokalizuję)

Edited by kamilovsky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×