Jump to content
Gram

salonurody.eu

Recommended Posts

Moja domeny to:

SalonUrody.eu

MeizuM8.pl

Obronca.eu

Szycie.eu

Poradnia24.com

SerwisRTV.eu

Przedstawiciel.eu

TaniZakup.com

Przedsiebiorca.eu

AparatCyfrowy.eu

 

0 ruchu, zaparkowane, proszę o obiektywne opinie. pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

OT usunięty. Inne tematy w dziale wycena i opinia użytkownika gram zostały usunięte. Nie można zakładać więcej jak 1 temat na 24h. Autor został o tym poinformowany na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)

Dlaczego taka domena? Służę pomocą, objaśnienia dla wyceniających. Pozdrawiam.

 

Meizu M8 to świetnie zapowiadający się telefon, jego premiera miała nastąpić w sierpniu. Miał konkurować z Apple iPhone, niestety wszystko wskazuje na to, że na rynku ukaże się dopiero w połowie przyszłego roku. Meizu M8 będzie oferowany w kilku odmianach różniących się wielkością wbudowanej pamięci (do 16 GB) oraz aparatem cyfrowym (najsłabsze nie będą go miały wcale, a najlepszy 3,2 MPix). Wszystkim zarządza procesor Samsunga - ARM 11 (533 MHz). Posiada gigantyczny wyświetlacz o przekątnej 3,3 cala, rozdzielczości 480 x 720 pikseli potrafiący pokazać 16 mln i wbudowany moduł WiFi. Telefon miał być bezpośrednim rywalem Apple iPhone, ale jeśli jego premiera zostanie przesunięta zgodnie z zapowiedzią na połowę przyszłego roku, to może okazać się, że będzie konkurował już nie tylko iPhone, ale i z kilkoma telefonami innych producentów, którzy do tego czasu już na niego odpowiedzą. Przewidywana cena najlepiej wyposażonego modelu Meizu M8 to 789 dolarów (około 2150 zł)....

 

Czy w takim razie nie jest to wartościowa domena, zważywszy na "boom" na to urządzonko, jakie nastąpi w połowie przyszłego roku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byc może to jedyna domena na której zarobisz pare złotych jeśli fonik odniesie sukces porównywalny z iphonem :) Wszytkie domeny z eu jak dla mnie nic nie warte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byc może to jedyna domena na której zarobisz pare złotych jeśli fonik odniesie sukces porównywalny z iphonem :) Wszytkie domeny z eu jak dla mnie nic nie warte.

Zgadzam sie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego taka domena? Służę pomocą, objaśnienia dla wyceniających. Pozdrawiam.

 

Meizu M8 to świetnie zapowiadający się telefon, jego premiera miała nastąpić w sierpniu. Miał konkurować z Apple iPhone,

 

Jest jeszcze inny świetne zapowiadający się konkurent iphona a mianowicie Sophia Mobile Nani kiedy przeczytałem news o tym pognałem galopem z wywieszonym jęzorem żeby zarejestrować nazwę owego cuda i zarejestrowałem mobilenani.com :) hehe i tak to jest jak się rejestruje na wariata ale domeniarz który nie ma nindży jest jak żołnierz bez karabinu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×