Jump to content
Sign in to follow this  
epson

AZ.PL (nie)przedłużenie .TEL

Recommended Posts

Witam.

W związku z tym że niebawem kończy się "okres przydatności" mojej domeny .TEL ...i nie mam zamiaru jej przedłużać. Chciałbym aby owa domena w jakiś sposób została "wykreślona z listy". Mianowicie chodzi mi o to czy jest możliwość nie nękania mnie e-mailami...że muszę ją przedłużać.. że kończy się jej "termin ważności". Dzisiaj nawet otrzymałem list od AZ.pl z fakturą proforma i druczkiem bankowym do opłacenia za domenę.

W panelu na stronie az.pl nie mogę się doszukać "opcji nieprzedłużenia" domeny. (zresztą w e-mailach też nie ma mowy o możliwości nieprzedłużenia jej)

Czy do końca ważności domeny muszę być zmuszany do przedłużenia? czy da się z tym coś zrobić?

Może jest taka możliwość o której ja nie wiem... żeby "odhaczyć" domenę i będę miał spokój?

 

chodzi o domenę doladuj.tel

 

Pozdrawiam :rolleyes:

 

 

(kurcze.. jak będę chciał od Was list to poinformuję o tym.. ostatnio z active24.pl dzwonili w sprawie przedłużenia domeny... którą zaznaczyłem, że nie przedłużę.. i nawet usunełęm z panelu.... co to się dzieje na tym świecie :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry ;)

 

Oczywiście nie ma konieczności odnowienia domeny doladuj.tel.

 

Na Pana prośbę zaznaczyliśmy, aby nie dzwonić do Pana w sprawie wygasania tej domeny. Powiadomienia mailowe proszę po prostu zignorować.

 

W przypadku potrzeby kontaktu lub naszej pomocy w sprawie wygasania domen zachęcam do kontaktu pod adresem: odnowienia@az.pl lub bezpośrednio ze mną pod adresem: akur@az.pl.

 

Życzę miłego dnia.

 

Anna Kur

Dyrektor AZ.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na Pana prośbę zaznaczyliśmy, aby nie dzwonić do Pana w sprawie wygasania tej domeny.

 

... a jednak zadzwonił telefon w sprawie owej domeny ( i to z numeru zastrzeżonego)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Pana serdecznie!

 

Sprawdziłam informację od Pana i rzeczywiście przyznaję, że nasz pracownik popełnił błąd i zadzwonił do Pana.

 

Pozostaje mi Pana przeprosić. Proszę pamiętać, że nasze działania dotyczące informowania Abonentów o wygasających domenach mają na celu jedynie dbałość o domeny naszych Klientów.

 

W razie potrzeby bardzo proszę o bezpośredni kontakt pod adresem: akur@az.pl.

 

Życzę miłego dnia.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja domeny przedłużyłem bo dalej wierze że coś tam z tel może byc i dalej mam date 23.03.2010 na obydwudomenach, choć dostałem potwierdzenie że domeny zostały przedłużone i pieniądze zostały z mojego konta ściągniete - tylko daty się nie zgadzają - proszę o interwencje w tej sprawie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×