Jump to content
Sign in to follow this  
epson

AZ.PL (nie)przedłużenie .TEL

Recommended Posts

Witam.

W związku z tym że niebawem kończy się "okres przydatności" mojej domeny .TEL ...i nie mam zamiaru jej przedłużać. Chciałbym aby owa domena w jakiś sposób została "wykreślona z listy". Mianowicie chodzi mi o to czy jest możliwość nie nękania mnie e-mailami...że muszę ją przedłużać.. że kończy się jej "termin ważności". Dzisiaj nawet otrzymałem list od AZ.pl z fakturą proforma i druczkiem bankowym do opłacenia za domenę.

W panelu na stronie az.pl nie mogę się doszukać "opcji nieprzedłużenia" domeny. (zresztą w e-mailach też nie ma mowy o możliwości nieprzedłużenia jej)

Czy do końca ważności domeny muszę być zmuszany do przedłużenia? czy da się z tym coś zrobić?

Może jest taka możliwość o której ja nie wiem... żeby "odhaczyć" domenę i będę miał spokój?

 

chodzi o domenę doladuj.tel

 

Pozdrawiam :rolleyes:

 

 

(kurcze.. jak będę chciał od Was list to poinformuję o tym.. ostatnio z active24.pl dzwonili w sprawie przedłużenia domeny... którą zaznaczyłem, że nie przedłużę.. i nawet usunełęm z panelu.... co to się dzieje na tym świecie :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry ;)

 

Oczywiście nie ma konieczności odnowienia domeny doladuj.tel.

 

Na Pana prośbę zaznaczyliśmy, aby nie dzwonić do Pana w sprawie wygasania tej domeny. Powiadomienia mailowe proszę po prostu zignorować.

 

W przypadku potrzeby kontaktu lub naszej pomocy w sprawie wygasania domen zachęcam do kontaktu pod adresem: odnowienia@az.pl lub bezpośrednio ze mną pod adresem: akur@az.pl.

 

Życzę miłego dnia.

 

Anna Kur

Dyrektor AZ.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na Pana prośbę zaznaczyliśmy, aby nie dzwonić do Pana w sprawie wygasania tej domeny.

 

... a jednak zadzwonił telefon w sprawie owej domeny ( i to z numeru zastrzeżonego)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Pana serdecznie!

 

Sprawdziłam informację od Pana i rzeczywiście przyznaję, że nasz pracownik popełnił błąd i zadzwonił do Pana.

 

Pozostaje mi Pana przeprosić. Proszę pamiętać, że nasze działania dotyczące informowania Abonentów o wygasających domenach mają na celu jedynie dbałość o domeny naszych Klientów.

 

W razie potrzeby bardzo proszę o bezpośredni kontakt pod adresem: akur@az.pl.

 

Życzę miłego dnia.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja domeny przedłużyłem bo dalej wierze że coś tam z tel może byc i dalej mam date 23.03.2010 na obydwudomenach, choć dostałem potwierdzenie że domeny zostały przedłużone i pieniądze zostały z mojego konta ściągniete - tylko daty się nie zgadzają - proszę o interwencje w tej sprawie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×